Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty „No stress” w InviMed Poznań, czyli jak lepiej zarządzać stresem w czasie leczenia

Warsztaty „No stress” w InviMed Poznań, czyli jak lepiej zarządzać stresem w czasie leczenia

Czas się odstresować! W środy 12 i 26 sierpnia w klinice InviMed Poznań odbywać się będą specjalne indywidualne spotkania psychoedukacyjne dla Pacjentek i Pacjentów InviMed Poznań. Poprowadzi je psycholog Agata Juruć. Temat spotkań: "No stress, czyli jak lepiej zarządzać stresem w czasie leczenia"Liczba miejsc jest ograniczona – zapraszamy do zapisów!

Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z psychologiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów psychoedukacyjnych. Odbywają się w gabinecie z zachowaniem dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe zapraszamy wszystkie pary, które są pod opieką specjalistów InviMed w Poznaniu. 

Klinika leczenia niepłodności InviMed Poznań zaprasza do udziału w warsztatach „No stress, czyli jak lepiej zarządzać stresem w czasie leczenia”. Spotkania będą odbywać się w środy 12 i 26 sierpnia 2020 roku w godzinach 15:00-18:00 w budynku kliniki przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Wskazówki dojazdu znajdują się na stronie kliniki: InviMed Poznań.

Negatywny wpływ stresu na płodność

Stres oraz długo utrzymujące się napięcie emocjonalne są ważnymi czynnikami w trakcie procesu starania się o dziecko. Nieustanne przebywanie warunkach działania różnych bodźców stresogennych (stres zawodowy, stres życia codziennego, emocje i napięcie towarzyszące leczeniu) może wpływać negatywnie na możliwość zajścia w ciążę lub jej ewentualne donoszenie.

Liczne badania wskazują, że długotrwale utrzymujące się stany stresowe mogą prowadzić do hiperprolaktynemii (nadmiaru hormonu prolaktyny w surowicy krwi) w centralnym układzie nerwowym, co u kobiet może prowadzić do występowania zaburzeń seksualnych lub niepłodności. Z kolei u mężczyzn stres może być przyczyną nieprawidłowych wyników badania nasienia w zakresie objętości nasienia, ilości i stężenia plemników oraz ich ruchliwości.

Nie mamy wpływu na pojawienie się stresu, podobnie jak na wiele sytuacji w naszym życiu. Mamy jednak wpływ na to, jakie mamy nastawienie do danej sytuacji oraz na to, jak będziemy się z nią mierzyć. Przyjdź na warsztaty i naucz się radzić sobie ze stresem!

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

Warsztaty organizowane przez klinikę InviMed Poznań oraz psycholog Agatę Juruć to niezwykła okazja, by zdobyć wiedzę i poznać narzędzia, które ułatwią trudną drogę ku Rodzicielstwu. Drogę pełną przeszkód, rozczarowań, a często również bólu i wyrzeczeń. Drogę, którą znają tylko Ci, którzy od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. 

Dzięki spotkaniu w ramach warsztatów "No stress" poznasz odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Czym jest stres i w jaki sposób oddziałuje na nasz organizm od strony fizjologicznej?
  2. Jaką rolę odgrywa stres w leczeniu zaburzeń płodności?
  3. W jaki sposób zmieniać nasze przekonania i podejście do różnych sytuacji stresogennych?
  4. Jakie strategie zmniejszają napięcie i pomagają w lepszym radzeniu sobie w trudnych sytuacjach?

Jak zapisać się na warsztaty „No stress”?

Ponieważ warsztaty odbywać się będą w formule 60-minutowych spotkań indywidualnych, skorzystać z nich będą mogły tylko pary umówione na nie w dniach 12 i 26 sierpnia 2020 roku. Aby zarezerwować spotkanie z psychologiem w ramach warsztatów „No stress, czyli jak lepiej zarządzać stresem w czasie leczenia”, należy skontaktować się z nami:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilne kliknij "Napisz").

Dowiedz się więcej o prowadzącej warsztaty - Agacie Juruć >>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.