Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty „Dodajemy Mocy” w InviMed Gdynia

Dodajemy Mocy w sobotę 1 grudnia 2018 roku w InviMed Gdynia! Zgłoś się na bezpłatne warsztaty już teraz. Liczba miejsc ograniczona. Gwarantujemy mocną dawkę wiedzy, miłą atmosferę i zdrowy poczęstunek.

Wiemy, że jesteście silni i jesteśmy z Was dumni. Wiemy też, że radzenie sobie z chorobą jest trudne. Dlatego chcemy dodać mocy wszystkim parom, które starają się o dziecko. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Dodajemy Mocy” w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed Gdynia.

Czeka na Ciebie mocna ekipa ekspertów

Podczas warsztatów w InviMed Gdynia otrzymasz dużą dawkę wiedzy, ale zdobędziesz też szereg praktycznych umiejętności, które pomogą w leczeniu niepłodności. Wiele z nich przyda Ci się także w codziennym życiu, bez względu na to, jak dalej potoczy się Twoja historia.

Na warsztatach mocy dodadzą:

Małgorzata Kaczkan – dietetyczka i specjalistka ds. żywienia
 • Zdradzi triki na to, jak wskoczyć na wyższe obroty dzięki diecie.
 • Pokaże, jak zrobić smaczny posiłek ze zdrowych produktów.

Karolina Kryczka – fizjoterapeutka

 • Włączy szybki „reset” dla ciała i umysłu. Podpowie, którym mięśniem ruszyć, by się odprężyć, i udowodni, że relaks dla ciała to zdrowie dla ducha. 
 • Podpowie, co i jak ucisnąć, by wyrwać się z uścisków stresu. Zdradzi tajniki refleksologii i akupresury.

Agnieszka Górtowska – dyrektor zarządzająca oraz Patrycja Łupińska – koordynatorka recepcji

 • Podpowiedzą, kto może skorzystać z dofinansowania procedur przez samorządy. 
 • Odpowiedzą na pytania o warunki kwalifikacji do programów Urzędu Miasta Gdynia i Urzędu Miasta Słupsk.

Dodamy mocy i jeszcze więcej

Doskonale wiemy, że wiedza, umiejętności i pozytywna energia dają dużo mocy. Jednak na naszych warsztatach, oprócz mocy, uczestniczki i uczestnicy warsztatów otrzymają:

 • kupon na darmową pierwszą wizytę,
 • voucher na 30% zniżki na badania do każdej procedury (IUI, IVF),
 • voucher na 3 darmowe wizyty u dietetyka i 3 zabiegi akupresury do wykorzystania w trakcie leczenia IUI, IVF.

Źródło mocy w leczeniu niepłodności

W Gdyni źródło mocy tętni w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed przy ulicy 10 Lutego 16 (II piętro, pion B), i właśnie tam spotkamy się na warsztatach „Dodajemy Mocy”. Kiedy? W sobotę 1 grudnia 2018 roku, w godzinach 11-13. Więcej informacji o klinice znajdziesz tutaj: InviMed Gdynia.

Zgłoś się już dzisiaj!

Liczba miejsc jest ograniczona. Z dodatkowej mocy może skorzystać maksymalnie 20 osób, dlatego nie czekajcie – dzwońcie i piszcie. Zapraszamy! Zgłoszenia będziemy potwierdzać. Jeśli nie będziesz mogła/mógł przyjść, daj nam znać przynajmniej dzień wcześniej. Dzięki temu z Twojego miejsca będzie mogła skorzystać osoba z listy oczekujących.

Zgłoszenia przyjmujemy:

 • telefonicznie pod numerem: 500 900 888,
 • przez formularz kontaktowy,
 • mailowo: recepcja.gdynia@invimed.pl lub invimed@invimed.pl,
 • w recepcji InviMed Gdynia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.