Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Urologia 20% taniej! InviMed Gdynia zaprasza na konsultacje, USG i zabiegi urologiczne w promocyjnych cenach

Urologia 20% taniej! InviMed Gdynia zaprasza na konsultacje, USG i zabiegi urologiczne w promocyjnych cenach

Konsultacje i USG urologiczne, a dla osób, które z nich skorzystały, także zabiegi chirurgii urologicznej u dr n. med. Macieja Jarosza teraz 20% taniej. Promocja trwa do końca sierpnia 2020 roku. Zadzwoń: 500 900 888 i już dzisiaj umów się na konsultację lub USG w InviMed Gdynia. Gwarantujemy najwyższy poziom usług z zakresu urologii męskiej.

Urologia 20% taniej!

W ramach promocji w klinice InviMed w Gdyni, konsultacje urologiczne oraz USG urologiczne każdego typu są tańsze aż o 20%. 

 • Konsultacja urologiczna 120 zł (zamiast 150 zł)
 • USG jąder 80 zł (zamiast 100 zł)
 • USG układu moczowego 80 zł (zamiast 100 zł)
 • USG prącia 56 zł (zamiast 70 zł)

Wszyscy Panowie, którzy skorzystają z konsultacji urologicznej lub dowolnego USG u dr Jarosza, otrzymają również 20% rabatu na zabiegi chirurgii urologicznej w InviMed w Gdyni.

Uwaga!

Aby skorzystać z 20% rabatu, należy odbyć umówioną w ramach promocji konsultację urologiczną lub dowolne USG urologiczne do 31 sierpnia 2020 roku. 

Umów się na wizytę lub badanie w InviMed Gdynia, korzystając z jednej z trzech opcji:

Gdzie jest klinka InviMed Gdynia?

Zapraszamy do kliniki InviMed przy ul. 10 Lutego 16 w Gdyni (Centrum Kwiatkowskiego II piętro, pion B). Zobacz wskazówki dojazdu do kliniki InviMed w Gdyni >>

Skonsultuj się z topowym trójmiejskim urologiem!

Dr n. med. Maciej Jarosz to doświadczony urolog, który w InviMed Gdynia, oprócz udzielania konsultacji urologicznych i andrologicznych oraz wykonywania badań USG, przeprowadza wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej jednego dnia (są wykonywane w czasie około 30 min, wraz z poprzedzającą zabieg konsultacją oraz znieczuleniem miejscowym).

Konsultacja urologiczna u tego specjalisty może być pierwszym krokiem do pozbycia się wielu intymnych problemów. To również gwarancja otrzymania 20% zniżki na zabiegi chirurgii urologicznej w InviMed Gdynia.

Doktor Maciej Jarosz wykonuje następujące zabiegi:

 • chirurgiczne leczenie stulejki (obrzezanie),
 • wydłużenie wędzidełka napletka
 • chirurgiczne usuwanie kaszaków z prącia,
 • chirurgiczne usuwanie tłuszczaka moszny,
 • laserowe usuwanie grudek perlistych prącia,
 • chirurgicznie usuwanie kłykcin kończystych prącia,
 • chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych żołędzi,
 • operacyjne usunięcie torbieli napletka,
 • nakłucie i opróżnienie wodniaka jądra,
 • biopsja prostaty pod kontrolą TRUS (USG przezodbytnicze) z pobraniem wycinków (w znieczuleniu nasiękowym).

Aktualną listę zabiegów i badań urologicznych wraz z regularnymi cenami można zawsze znaleźć w sekcji „Urologia” w cenniku kliniki InviMed Gdynia

Dowiedz się więcej!

Więcej informacji na temat zabiegów urologii męskiej w klinice InviMed w Gdyni przeczytasz na stronie: Urologia męska w InviMed Gdynia

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.