Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację z dietetykiem lub psychologiem w InviMed Katowice

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kliniki niepłodności, zachęcamy do bliższego poznania InviMed Katowice. Doskonałą okazją mogą być nie tylko bezpłatne warsztaty, ale także styczniowe promocje, a wśród nich możliwość skorzystania z bezpłatnej pierwszej konsultacji z psychologiem lub dietetykiem. 

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie staracie się o dziecko, czas na podjęcie działań. Pierwszym z nich powinien być wybór kliniki leczenia niepłodności. InviMed Katowice możecie poznać bliżej, korzystając z bezpłatnych warsztatów, styczniowych promocji, ale też przychodząc na bezpłatną konsultację z dietetykiem lub psychologiem.

Specjalne zniżki dla nowych pacjentów
Program Zostań Rodzicem
Bezpłatne warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona

Bezpłatna pierwsza konsultacja z dietetykiem

Dieta wspomaga leczenie niepłodności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeść, by zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka, skorzystaj z bezpłatnej pierwszej konsultacji w InviMed Katowice. Zapraszamy zarówno pary, jak i same panie lub panów. 

Dzięki odpowiednio dobranej diecie można osiągnąć zaskakujące rezultaty, dotyczące poprawy płodności. Dotyczy to zarówno kobiet, które dzięki diecie mogą na przykład zmniejszyć stan zapalny wynikający z endometriozy, jak i mężczyzn - którzy mogą znacząco poprawić parametry nasienia odpowiednio modyfikując swoją dietę i nawyki żywieniowe. 

Dla kogo?

Bezpłatne konsultacje proponujemy wszystkim osobom, które nie korzystały jeszcze z konsultacji z dietetykiem InviMed i odbędą umówioną wizytę do 31 stycznia 2020 roku. Dotyczy to zarówno Pacjentów InviMed, jak i par, które jeszcze nie korzystały z naszych usług.

Bezpłatna pierwsza konsultacja z psychologiem

Proces walki z niepłodnością bywa źródłem stresu oraz niepewności. Nieustanne starania i kolejne próby mogą wywołać spore obciążenie psychiczne, które wywołuje napięcia w relacji z partnerem. Dlatego, kiedy tylko pojawią się pierwsze sygnały tego, że problem niepłodności zaczyna Cię (lub Was) przerastać, warto zwrócić się po pomoc do specjalisty.

Dzięki poradom i wsparciu psychologa nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami, presją otoczenia czy brakiem wsparcia rodziny. Podczas rozmowy dowiesz się również, jak komunikować się z partnerem oraz dbać o związek, by ten przetrwał mimo spotykających Was trudności.

Dla kogo?

Pacjenci klinik InviMed mogą zawsze skorzystać z pierwszej bezpłatnej konsultacji z psychologiem. Dlatego tę promocję dedykujemy przede wszystkim tym, którzy nie są jeszcze naszymi pacjentami, zastanawiają się nad wyborem lub zmianą ośrodka leczenia. Aby skorzystać z bezpłatnej pierwszej konsultacji z psychologiem, należy odbyć ją przed 31 stycznia 2020 roku.

Jak się umówić?

Liczba miejsc ograniczona! Tak w przypadku bezpłatnej konsultacji z dietetykiem, jak i z psychologiem, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby umówić się na wizytę wystarczy:

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.