Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Trzymajmy się razem! Klinika InviMed Poznań zaprasza do udziału w spotkaniach grupy wsparcia

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału w grupie wsparcia dla kobiet, które leczą się z powodu niepłodności. Grupa będzie miała charakter zamknięty. Aby wziąć udział w jej spotkaniach, należy zgłosić chęć uczestnictwa do 9 lutego 2020 roku.

Klinika InviMed w Poznaniu zaprasza wszystkie kobiety, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, do udziału w grupie wsparcia prowadzonej przez psycholog Agatę Juruć. Spotkania będą odbywały się w każdą środę w godzinach 18.30-20.30 w Klinice Leczenia Niepłodności Invimed w Poznaniu przy ulicy Strzeleckiej 49. 

Na czym polega grupa wsparcia?

Grupa wsparcia jest formą pomocy psychologicznej, w której najważniejszym czynnikiem leczącym jest wsparcie udzielane osobie przez innych uczestników grupy. Takie grupy są zazwyczaj tworzone w oparciu o wspólnotę doświadczeń ich członków. Świadomość tego, że inna osoba prawdziwie rozumie moje uczucia, bo sama przeszła przez to samo, przynosi poczucie ulgi, pomaga poradzić sobie z problemem. Pomimo ogromnej różnorodności problemów, którymi się zajmują grupy wsparcia, wszystkie mają ten sam cel: dostarczyć emocjonalnego wsparcia i praktycznej pomocy w radzeniu sobie z problemem wspólnym dla wszystkich członków.

Biorąc udział w grupie wsparcia, masz szansę:

  1. Porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z innymi osobami które borykają się z problemem niepłodności.
  2. Poznać różne sposoby postrzegania tego samego problemu.
  3. Uzyskać niezbędne wsparcie w trudnych momentach, jakie pojawiają się w trakcie procesu leczenia.
  4. Wymienić się wiedzą i cennymi informacjami dotyczącymi terapii.
  5. Poradzić sobie z towarzyszącym poczuciem bezsilności i frustracji.
  6. Przyjrzeć się czynnikom na które masz wpływ i dzięki temu budować poczucie nadziei i własnej skuteczności.
  7. Skorzystać z profesjonalnej wiedzy psychologicznej.

Kiedy będą odbywały się spotkania grupy?

Czas trwania cyklu spotkań w ramach grupy wsparcia: 12 luty – 1 kwietnia (8 spotkań), środy, godz. 18.30-20.30

Ile osób weźmie udział w spotkaniach grupy wsparcia?

Minimalna liczba osób do uruchomienia grupy to 5. Maksymalna liczba uczestników - 10 osób. Grupa będzie miała charakter zamknięty – uczestnikami będą tylko zapisane osoby i nikt nowy nie dojdzie w trakcie spotkań. Grupa wsparcia dedykowana jest kobietom, które leczą się z powodu niepłodności. Zapraszamy do zapisów!

Jak można się zapisać?

Osoby chętne do udziału w warsztatach lub w grupie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy psycholog Agaty Juruć, która poprowadzi spotkania grupy: agata.juruc@invimed.pl

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.