Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Trening Jacobsona w prezencie, czyli "Relaks przed świętami" w InviMed Katowice

W poniedziałek 16 grudnia w godz. 17-19:00 w klinice InviMed w Katowicach odbędą się ostatnie w tym roku warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona dla par, które starają się o dziecko. Są w 100% bezpłatne i gwarantują odprężenie! Mamy jeszcze WOLNE MIEJSCA.

Święta coraz bliżej. W przypadku par, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, często oznaczają one wzrost napięcia, stresu, obawę przed tym, co będzie się działo przy świątecznym stole. Na to napięcie mamy świetny sposób - progresywną relaksację mięśni Jacobsona. 

Warsztaty "Relaks przed świętami" adresowane są do osób, które chcą nauczyć się techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, napięciem, lękiem, trudnościami ze snem lub chcą nauczyć się relaksacji. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Poprowadzi je psycholog InviMed mgr Sylwia Błach.

Nauka relaksu w prezencie

Szukasz praktycznego prezentu, z którego skorzystacie oboje, a który może Was przybliżyć do spełnienia marzenia o dziecku? Zaproś kochaną osobę na warsztaty "Relaks przed świętami". Wydarzenie jest bezpłatne. Gwarantujemy relaks, który może być miłym wstępem do wieczoru we dwoje! Jeśli chcesz dodać  zaproszenie na trening Jacobsona do mikołajkowego upominku, pobierz i wydrukuj poniższy plik:

Do pobrania

Co to jest progresywna relaksacja mięśni Jacobsona?

Czy wiesz, że to jak działają Twoje mięśnie ma wpływ na Twoją psychikę? Trening Jacobsona opiera się właśnie na tej naturalnej zależności - dąży do redukcji napięcia mięśniowego, co korzystnie wpływa na układ nerwowy – zmniejsza poziomu lęku, a nawet poprawia działanie organów wewnętrznych. W przypadku starań o dziecko, które często związane są z dużym stresem, umiejętność relaksacji może znacząco wpłynąć na komfort fizyczny i psychiczny odczuwany przez oboje partnerów. 

Przeczytaj na blogu: Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Nauka progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia, w godzinach 17:00-19:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach.

Ze względu na miejsce, którym dysponujemy w klinice, w warsztatach może uczestniczyć ograniczona liczba osób. Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:

Kolejne terminy warsztatów z nauki relaksacji

Warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona to jedna z najpopularniejszych wydarzeń organizowanych przez InviMed Katowice. Do tej pory skorzystało z nich kilkadziesiąt osób. Dlatego też organizowane są cyklicznie. Kolejne warsztaty z cyklu odbędą się 27 stycznia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.