Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Teleporady w ramach kolejnej konsultacji niepłodnościowej już dostępne!

Teleporady w ramach kolejnej konsultacji niepłodnościowej już dostępne!

Jesteś już po pierwszej konsultacji niepłodnościowej? Skorzystaj z kolejnej konsultacji w ramach teleporady. Dzięki niej możesz w szybki i wygodny sposób, bez wychodzenia z domu, skonsultować wyniki badań, otrzymać zalecenia odnośnie konieczności pogłębienia diagnostyki i wykonania kolejnych badań, a także otrzymać receptę i zalecenia lekarskie. Aby umówić się, zadzwoń: 500 900 888.

Typy teleporad InviMed

Specjaliści InviMed udzielają teleporad niepłodnościowych (pierwszych i kolejnych), a także teleporad immunologicznych, dietetycznych i psychologicznych. Aby umówić teleporadę, wystarczy zadzwonić pod numer Infolinii InviMed: 500 900 888. Więcej informacji o teleporadach InviMed znajdziesz na stronie:

Telefoniczna Porada Medyczna InviMed >>

Kolejna konsultacja niepłodnościowa przez telefon

Na kolejną konsultację niepłodnościową powinny zgłosić się Pacjentki, które mają już za sobą pierwszą konsultację niepłodnościową w InviMed i chcą kontynuować leczenie.

Teleporad medycznych w zakresie kolejnej konsultacji niepłodnościowej udzielają ginekolodzy – lekarze prowadzący leczenie niepłodnych par w InviMed. W maju są to następujący specjaliści: 

Cena teleporady

Cena teleporady medycznej w ramach kolejnej konsultacji niepłodnościowej wynosi od 110 do 145 zł, w zależności od kliniki, w której pracuje specjalista udzielający konsultacji:

  • Wrocław: 130 zł,
  • Poznań: 120 zł,
  • Gdynia: 115 zł,
  • Katowice: 110 zł.

Uwaga!

Jeśli planujesz skorzystanie z teleporady InviMed, przygotuj wyniki badań i dokumentację  leczenia. Zadbaj o to, by pliki były czytelne i prezentowały całość dokumentów, których dotyczą. Dokumentacja medyczna musi być dostarczona mailowo najpóźniej w dniu poprzedzającym teleporadę na wskazany przez konsultanta InviMed adres e-mail. 

Zakupy w MediStore

Zakup teleporad InviMed umożliwia platforma zakupowa MediStore. Nasze produkty w MediStore znajdziesz pod adresem: www.medistore.com.pl/invimed-konsultacje-telemedyczne.

Kliknij tutaj: Teleporada w ramach kolejnej konsultacji niepłodnościowej w Medi Store!
Skorzystaj ze swoich przywilejów!

Jednocześnie przypominamy, że Pacjenci i Pacjentki InviMed będący w trakcie leczenia mają możliwość bezpłatnego kontaktu z Koordynatorem Opieki Medycznej oraz bezpłatnego przedłużenia recepty wystawionej przez ginekologa. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 500 900 888.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.