Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Tata – moje przyszłe imię - bezpłatne warsztaty.

Tata – moje przyszłe imię - bezpłatne warsztaty.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące sposobów poprawiania męskiej płodności, które odbędą się 8 czerwca 2018, w godzinach 17:00 - 18:00.

Zapraszamy na bezpłatny warsztat edukacyjny „Tata – moje przyszłe imię” dedykowany wszystkim panom, którzy planują założyć rodzinę i chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie męskiej płodności.

Prelegentem podczas warsztatów będzie Robert Szachoń, Kierownik laboratorium embriologicznego w klinice leczenia niepłodności InviMed w Katowicach, który nie tylko przedstawi zagadnienia związane z męską płodnością i metodami jej wspierania, ale także odpowie na nurtujące uczestników pytania.

Na spotkanie zapraszamy panów, także wraz z partnerkami.

Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2018, w godzinach 17:00 - 18:00 w klinice InviMed w Katowicach, przy ul. Piotrowickiej 83.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają próbki suplementów wspomagających płodność, a także vouchery uprawniające do 50% zniżki na badanie nasienia oraz bezpłatnej pierwszej konsultacji medycznej w zakresie leczenia niepłodności dla pary.

Ponadto, dla uczestników spotkania przewidziano poczęstunek, który przygotuje firma Medimes, producent rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Andrologiczne preparatu FertilMan plus poprawiającego jakość nasienia.

Aby się zapisać należy zadzwonić pod numer 500 900 888. Warsztaty są bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych