Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Stres pod okiem psychologa – jak sobie z nim radzić w życiu codziennym? Bezpłatne warsztaty

Stres pod okiem psychologa – jak sobie z nim radzić w życiu codziennym? Bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na warsztaty, na których dowiecie się jak radzić sobie ze stresem podczas leczenia niepłodności! Warsztaty odbędą się 24.10.2018 (środa), w godzinach 18:30 - 20:30 w klinice InviMed w Poznaniu.

Zapraszamy wszystkie pary, które są w trakcie leczenia niepłodności na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 24.10.2018 (środa), w godzinach 18:30 - 20:30 w klinice InviMed w Poznaniu.

O warsztatach

Stres pod okiem psychologa – jak sobie z nim radzić w życiu codziennym?

Stres oraz długo utrzymujące się napięcie emocjonalne są ważnymi czynnikami w trakcie procesu starania się o dziecko. Nieustanne przebywanie warunkach działania różnych bodźców stresogennych (stres zawodowy, stres życia codziennego, emocje i napięcie towarzyszące leczeniu) może wpływać negatywnie na możliwość zajścia w ciążę.

Liczne badania wskazują, że długotrwale utrzymujące się stany stresowe mogą prowadzić do hiperprolaktynemii w centralnym układzie nerwowym, co w konsekwencji może być związane z występowaniem zaburzeń seksualnych lub niepłodności u kobiet. Z kolei u mężczyzn stres może być przyczyną nieprawidłowych wyników w zakresie objętością nasienia, liczby i stężenia plemników oraz ich ruchliwości.

O ile stres pojawia się niezależnie od naszej woli i nie mamy na niego wpływu, to mamy wpływ na to jakie mamy nastawienie do danej sytuacji i jak możemy sobie radzić z pojawiającym się napięciem.

Dzięki warsztatowi dowiesz się:

  • Czym jest stres i w jaki sposób oddziałuje na nasz organizm od strony fizjologicznej?
  • Jaka jest jego rola w leczeniu zaburzeń płodności?
  • W jaki sposób zmieniać nasze przekonania i podejście do różnych sytuacji stresogennych?
  • Jakie strategie zmniejszają napięcie i pomagają w lepszym radzeniu sobie w trudnych sytuacjach?

Warsztaty odbędą się 24.10.2018 (środa), w godzinach 18:30 - 20:30 w klinice InviMed w Poznaniu (ul. Strzelecka 49).

Jak się zapisać?

Osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: agata.juruc@invimed.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych