Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Spotkanie dla par oczekujących dziecka i rodzin powstałych dzięki leczeniu niepłodności

Spotkanie dla par oczekujących dziecka i rodzin powstałych dzięki leczeniu niepłodności

Spotkanie odbędzie się 15 października 2017 roku (niedziela) w godz. 10:00 - 15:00 w klinice InviMed w Warszawie (ul. Rakowiecka 36). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Bycie rodzicem to wspaniała przygoda, wymarzona i wyczekana szczególnie przez tych, którym zajście w ciążę nie przyszło łatwo. Ale na tej drodze doświadczamy także czasem niepokoju i zwątpienia, nie zawsze łatwo nam znaleźć odpowiedzi na rodzące się pytania. Dlatego warto rozmawiać i dzielić się swoimi doświadczeniami z ludźmi, którzy przeszli tę samą drogę. Proponujemy Państwu pierwsze w Polsce spotkanie dla przyszłych i obecnych rodziców dzieci, które przyszły na świat dzięki wielkiej miłości, determinacji i długim staraniom. Mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc Państwu w uzyskaniu odpowiedzi na ważne pytania i jednocześnie ułatwić kontakt z innymi rodzinami, które powstały m. in. dzięki leczeniu niepłodności.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać maila na adres d-gawlikowska@invimed.pl z dopiskiem „Spotkanie”. Serdecznie zapraszamy! 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych