Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Specjalne zniżki dla nowych pacjentów InviMed Katowice. Podejmij leczenie i spełnij marzenie o dziecku!

Wszystkie pary, które do końca stycznia skorzystają z pierwszej konsultacji niepłodnościowej, otrzymają specjalne vouchery: 50% zniżki na kolejną konsultację niepłodnościową lub monitoring cyklu, 30% zniżki na badanie nasienia MSOME lub test SCD oraz 50% zniżki na badanie AMH. 

Wiemy, że długotrwałe bezskuteczne starania o dziecko demotywują i włączają negatywne myślenie. Wiemy też, że decyzja o podjęciu leczenia w profesjonalnym ośrodku jest trudna. Dlatego chcemy ułatwić początki wszystkim, którzy odważą się na ten pierwszy krok i przyjdą na pierwszą konsultację w klinice leczenia niepłodności InviMed w Katowicach. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej par podejmie leczenie i spełni swoje marzenie o dziecku.

Specjalne zniżki w InviMed Katowice

Wszystkim pacjentom, którzy skorzystają z pierwszej konsultacji niepłodnościowej, oferujemy specjalne zniżki na dalszą diagnostykę:

  • 50% zniżki na kolejną konsultację niepłodnościową lub monitoring cyklu (monitoring owulacji) - w obu przypadkach oznacza to zmniejszenie ceny ze 120 do 60 zł,
  • 30% zniżki na badanie MSOME-6600 polegające na obserwacji budowy plemników w ponad 6000-krotnym powiększeniu (zapłacisz 196 zł zamiast 280 zł) lub test SCD, czyli badanie fragmentacji DNA plemników (189 zł zamiast 270 zł).
  • 50% zniżki na badanie AMH, czyli badanie rezerwy jajnikowej (90 zł zamiast 180 zł).

Vouchery ze zniżkami zostaną przekazane przez koordynatorkę opieki medycznej każdej parze, która stawi się na pierwszą konsultację niepłodnościową. 

Promocja trwa do końca stycznia. Zapraszamy do umawiania pierwszych wizyt i podjęcia leczenia w klinice InviMed w Katowicach – jednym z najlepszych ośrodków leczenia niepłodności na Śląsku. 

Jak umówić się na pierwszą konsultację niepłodnościową?

Aby umówić się na pierwszą konsultację niepłodnościową w InviMed Katowice, wystarczy skontaktować się z nami na pośrednictwem:

Jeśli będziesz w okolicy, możesz też umówić się bezpośrednio w naszej recepcji. Klinika InviMed w Katowicach mieści się przy ulicy Piotrowickiej 83. Dodatkowe informacje znajdziesz na podstronie kliniki: InviMed Katowice

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.