Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Serio o miesiączkach! Spotkanie z ginekologiem, doktorem Mariuszem Piątkowskim

W piątek 15.11 w godzinach 18.00-19.00 w klinice InviMed w Gdyni odbędzie się spotkanie pod tytułem "Pogromca mitów o miesiączkach, cyklu kobiecym i staraniach o dziecko" . Poprowadzi je dr n. med. Mariusz Piątkowski. Przyjdź, dowiedz się więcej i zdobądź vouchery do realizacji w naszej klinice.

Twój cykl jest podejrzanie krótki, miesiączkujesz nieregularnie, a może krwawienia znikły, choć nie jesteś w ciąży? Cykl płciowy kobiety to nie jest prosta historia. Nie zawsze przebiega podręcznikowo, a nawet jeśli się tak dzieje, nie zawsze oznacza to gwarantowaną ciążę nawet po kilkunastu miesiącach starań.

Pogromca mitów – doktor Piątkowski

Jeśli od jakiegoś czasu nie udaje Ci się zajść w ciążę lub obawiasz się, że może to być problemem, przyjdź na bezpłatne spotkanie z ginekologiem, doktorem Mariuszem Piątkowskim. Nasz specjalista ma wszelką potrzebną wiedzę, by pokonać mity faktami. Oprócz tego, że jest znakomitym ginekologiem-położnikiem, jest też lekarzem prowadzącym leczenie niepłodnych par w InviMed w Gdyni.

Chcesz już teraz dowiedzieć się czegoś więcej o miesiączkowaniu? Przeczytaj wywiad z dr Piątkowskim na stronie togethermagazyn.pl: Cykl miesiączkowy i miesiączka. Być może dzięki lekturze wpadną Ci do głowy dodatkowe pytania, które będziesz mogła zadać na spotkaniu.

Vouchery dla uczestniczek spotkania

Doktor Mariusz Piątkowski, oprócz cennych informacji, przekaże każdej uczestniczce spotkania vouchery do realizacji w klinice leczenia niepłodności InviMed w Gdyni:

  • 50% zniżki na badanie nasienia
  • Bezpłatna pierwsza konsultacja niepłodnościowa (I wizyta)
  • 50% zniżki na kolejną wizytę

Gdzie i kiedy?

Spotkanie z doktorem Piątkowskim odbędzie się w klinice InviMed Gdynia przy ulicy 10 Lutego 16 (II piętro, pion B) w piątek 15 listopada 2019 roku w godzinach 17:00-19:00. 

Dokładne wskazówki dojazdu znajdziesz na stronie kliniki: InviMed Gdynia. Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o zgłoszenie swojego udziału. 

Same korzyści!

Spotkanie jest w 100% bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o menstruacji i leczeniu niepłodności. Zapraszamy!

Jak zgłosić swój udział w spotkaniu?

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Jeśli jesteś zainteresowana udziałem, wyślij wiadomość na adres: recepcja.gdynia@invimed.pl. Spotkanie będzie mocno związane z tematyką kobiecą, jednak jeśli chcesz przyjść na nie z partnerem - również zapraszamy!

Poznaj bliżej naszą klinikę!

Warsztaty są świetną okazją do odwiedzenia kliniki InviMed w Gdyni. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem leczenia niepłodności, weź po uwagę, że w naszej klinice realizujemy programy dofinansowania do procedur in vitro z Urzędu Miasta Gdańska oraz Urzędu Miasta Słupska. 

Dowiedz się więcej o programach dofinansowania in vitro realizowanych przez kliniki InviMed >>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.