Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Ruszają zapisy do grupy wsparcia

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału w grupie wsparcia InviMed Poznań wszystkie pary borykające się z problemem niepłodności.

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału w grupie wsparcia wszystkie pary borykające się z problemem niepłodności. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu przez dwa miesiące w klinice leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu. 

Na czym polega grupa wsparcia?

Grupa wsparcia jest to forma pomocy psychologicznej, w której najważniejszym czynnikiem leczącym jest wsparcie udzielane osobie przez innych uczestników grupy. Takie grupy są zazwyczaj tworzone w oparciu o wspólnotę doświadczeń ich członków. Świadomość tego, że inna osoba prawdziwie rozumie moje uczucia, bo sama przeszła przez to samo, przynosi poczucie ulgi, pomaga poradzić sobie z problemem. 

Pomimo ogromnej różnorodności problemów, którymi się zajmują grupy wsparcia, wszystkie mają ten sam cel: dostarczyć emocjonalnego wsparcia i praktycznej pomocy w radzeniu sobie z problemem wspólnym dla wszystkich członków. Wszystkie spotkania grupy wsparcia prowadzi psycholog InviMed.

Biorąc udział w grupie wsparcia masz szansę:

  • Porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z innymi osobami które borykają się z problemem niepłodności.
  • Poznać różne sposoby postrzegania tego samego problemu.
  • Uzyskać niezbędne wparcie w trudnych momentach, jakie pojawiają się w trakcie procesu leczenia.
  • Wymienić się wiedzą i cennymi informacjami dotyczącymi terapii.
  • Poradzić sobie z towarzyszącym poczuciem bezsilności i frustracji.
  • Przyjrzeć się czynnikom na które masz wpływ i dzięki temu budować poczucie nadziei i własnej skuteczności.
  • Skorzystać z profesjonalnej wiedzy psychologicznej.

Jak można się zapisać do grupy wsparcia InviMed?

Osoby chętne do udziału w warsztatach lub w grupie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: agata.juruc@invimed.pl. Grupa ma charakter zamknięty. Minimalna liczba osób do uruchomienia grupy to 6 osób. Maksymalna liczba uczestników - 12 osób.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.