Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Ruszają zapisy do grupy wsparcia

Ruszają zapisy do grupy wsparcia

Trwają zapisy do grupy wsparcia dla kobiet. Do udziału w spotkaniach zapraszamy panie będące w trakcie leczenia niepłodności. Spotkania są bezpłatne. Spotkania będą odbywały się w klinikach InviMed w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Trwają zapisy do grupy wsparcia dla kobiet. Do udziału w spotkaniach zapraszamy panie będące w trakcie leczenia niepłodności, również leczące się w innych klinikach. Spotkania są bezpłatne. Spotkania będą odbywały się w klinikach InviMed w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Grupa wsparcia to spotkania dla osób doświadczających podobnych problemów i trudności, podczas których, przy asyście psychologa, każdy może podzielić się tym, co dla niego ważne. Regularne spotkania stanowią ważne źródło wsparcia w trakcie leczenia niepłodności- dają wsparcie emocjonalne, nadzieję, poczucie zrozumienia, pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia i niezrozumienia, stanowią okazję do podzielenia się sposobami radzenia sobie z trudnościami. Spotykając się z innymi osobami możemy czerpać od nich siłę i zrozumienie oraz ofiarować im to samo. Serdecznie zapraszamy.

Udział w spotkaniach grupy wsparcia jest bezpłatny. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 500 900 888. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych