Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Rozszerzone badanie nasienia teraz 50 zł taniej w InviMed Poznań!

125 zł to nowa, promocyjna cena rozszerzonego badania nasienia w InviMed Poznań! Zarezerwuj badanie już teraz, wybierz termin wizyty, który przypada przed 1 maja, i skorzystaj z 50 zł zniżki. Zapraszamy!

Bez przeprowadzenia rozszerzonego badania nasienia trudno wyobrazić sobie diagnostykę niepłodności, która powinna przebiegać równolegle u kobiety i mężczyzny. Dlatego, jeśli razem z partnerką, od dłuższego czasu bezskutecznie staracie się o dziecko, być może warto przyjść do kliniki InviMed Poznań na pierwszą konsultację i przystąpić do rozszerzonego badania nasienia.

Pamiętaj, niepłodność dotyczy pary. W przypadku problemów z naturalnym poczęciem dziecka mężczyzna powinien wykonać badanie nasienia i odwiedzić androloga lub urologa specjalizującego się z leczeniu zaburzeń płodności. W tym samym czasie kobieta powinna zgłosić się do ginekologa.

Zbadaj nasienie w InviMed Poznań

W przypadku badania nasienia miejsce jego wykonania jest o tyle istotne, że w przypadku laboratorium kliniki InviMed Poznań, badający nasienie embriolodzy zwracają szczególną uwagę na te parametry nasienia, które mają znaczenie w późniejszym leczeniu, a umiejętności i nowoczesny sprzęt, którym dysponują, gwarantują obiektywny wynik badania.

W klinice leczenia niepłodności InviMed można też skonsultować wynik badania nasienia z andrologiem – specjalistą wyspecjalizowanym w diagnozowaniu i leczeniu męskiego układu płciowego. 

Promocyjna cena rozszerzonego badania nasienia

Od 1 do 30 kwietnia 2019 roku cena rozszerzonego badania nasienia będzie niższa aż o 50 zł względem ceny regularnej, która wynosiła 175 zł. W kwietniu za rozszerzone badanie nasienia w InviMed Poznań zapłacisz tylko 125 zł. Zapraszamy do rezerwacji terminów wszystkich Panów, którzy chcieliby sprawdzić swoją płodność.


Promocja na badanie nasienia

125 zł zamiast 175 zł! Rozszerzone badanie nasienia teraz taniej aż o 50 zł.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin badania

Aby skorzystać z promocji na rozszerzone badanie nasienia, skontaktuj się z nami, korzystając z jednej z wymienionych niżej opcji:

Zarezerwuj termin badania już dzisiaj!

Aby skorzystać ze zniżki na rozszerzone badanie nasienia, trzeba je wykonać do końca kwietnia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.