Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Prowadzenie ciąży w InviMed Poznań

Dbamy o Wasze zdrowie i wspólnie czekamy na powitanie Twojego Maluszka na świecie!

Pakiet prowadzenia ciąży to indywidualna opieka medyczna przez 9 miesięcy. Pakiet obejmuje konsultacje ginekologiczne oraz szeroki zakres badań. Dzięki temu każda Pacjentka, której ciąża zostanie potwierdzona, może mieć pewność, że przez cały czas jej trwania będzie pod opieką najlepszych specjalistów.

Jeśli chcesz poznać aktualną cenę pakietu prowadzenia ciąży w klinice InviMed w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu. Możesz napisać do nas na invimed@invimed.pl lub zadzwonić na infolinię 500 900 888. Każde pytanie można też zadać przez formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.