Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Promocja w InviMed Gdynia! 40% taniej pierwsza konsultacja i badanie AMH

Do końca miesiąca w InviMed Gdynia pierwsza konsultacja i badanie AMH będą kosztowały jedynie 200 zł. To około 40% taniej, a dokładnie – 130 zł taniej w stosunku do cen regularnych. Jeśli bezskutecznie starasz się o dziecko, ta promocja jest dla Ciebie. Przyjdź na pierwszą wizytę i zbadaj rezerwę jajnikową.

Gdy starania o dziecko się przedłużają, być może warto przyjść na pierwszą konsultację i zbadać rezerwę jajnikową (AMH). Promocja w klinice InviMed w Gdyni jest doskonałą okazją dla wszystkich, którzy pragną dziecka. Ofertę tę polecamy szczególnie mieszkańcom Gdańska i Słupska - jeśli wystąpią odpowiednie wskazania, będą mogli skorzystać z miejskich programów dofinansowania in vitro właśnie w klinice InviMed w Gdyni.

Kiedy zgłosić się do kliniki?

Jeśli nie masz jeszcze 30 lat, ale starania trwają już od roku, czas skonsultować się z lekarzem specjalizującym się w terapii płodności. Jeśli masz 30-40 lat, do kliniki leczenia niepłodności warto zgłosić się już po 6 miesiącach starań. Jesteś po 40-tce? Zarezerwuj wizytę już teraz. Czas nie jest sprzymierzeńcem płodności, im szybciej zgłosisz się do wyspecjalizowanej kliniki, tym masz większe szanse na urodzenie dziecka.

Promocja w InviMed w Gdyni

Klinika InviMed w Gdyni proponuje osobom, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, promocyjny pakiet, w ramach którego pierwsza konsultacja ze specjalistą leczenia niepłodności oraz badanie AMH (badanie rezerwy jajnikowej) kosztuje jedynie 200 zł. To aż o 40% taniej od cen regularnych, ponieważ te same usługi poza promocją kosztują aż 330 zł.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Warunki promocji

  1. Z promocji mogą skorzystać pary, które nie były jeszcze na pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Gdyni (promocja dotyczy również par, które wcześniej umówiły się na pierwszą konsultację niepłodnościową, która odbędzie się w trakcie trwania promocji).
  2. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn. należy przed końcem miesiąca skontaktować się z nami w celu umówienia wizyty – termin wizyty powinien przypadać jak najszybciej lub w kolejnym miesiącu.
  3. Badanie AMH należy wykonać w dniu konsultacji lub przed nią. Należność za konsultację i badanie należy uiścić przed skorzystaniem z dowolnej części pakietu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana promocją, skorzystaj z jednej z wymienionych niżej możliwości kontaktu:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.