Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Promocja towarzysząca programowi refundacji in vitro w InviMed Katowice

Wszystkie pary, które chcą skorzystać z Programu Refundacji IN VITRO w InviMed Katowice otrzymują pakiet bezpłatnych, niezbędnych do kwalifikacji badań AMH i FSH oraz 20% zniżki na badanie nasienia.

W klinice InviMed Katowice, wszystkie Pary, które zostały zarejestrowane w Programie Rządowym Refundacji IN VITRO otrzymają:

  • darmowe FSH i AMH (konieczne do kwalifikacji),
  • 20% zniżki na badanie nasienia (konieczne do kwalifikacji),
  • bezpłatne 3 wizyty u psychologa.

Oferta obowiązuje dla pacjentów, którzy wizyty rejestracyjne odbędą do 30 kwietnia 2015 r.

Aby umówić się na wizytę rejestrującą do Programu Rządowego, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub napisać zgłoszenie na adres mailowy: invimed@invimed.pl. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.