Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Program in vitro dla Mazowsza w InviMed! Medi Partner wygrał konkurs na realizatora

Zwycięzcą konkursu na realizatora została spółka Medi Partner, czyli InviMed Warszawa. Pary, dla których szansę na dziecko może dać in vitro i spełnią warunki kwalifikacji, będą mogły skorzystać z Programu dofinansowania in vitro dla województwa mazowieckiego w klinice InviMed w Warszawie. Nabór ruszył - zapraszamy do kontaktu: 500 900 888. UWAGA!!! Ze względu na ogromne zainteresowanie programem kolejne wizyty kwalifikacyjne będą umawiane dopiero na rok 2020.

Zwycięzcą konkursu Medi Partner, czyli InviMed Warszawa

Zarząd Województwa Mazowieckiego zatwierdził wybór podmiotów, które będą realizowały Program dofinansowania in vitro - Program polityki zdrowotnej dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Z 10 złożonych ofert wybrano 3. Wśród zwycięzców konkursu znalazła się spółka Medi Partner, właściciel kliniki leczenia niepłodności InviMed w Warszawie.

Zadzwoń: 500 900 888

Wszystkich zainteresowanych kwalifikacją do programu w klinice InviMed, prosimy o kontakt z Infolinią pod numerem: 500 900 888. Prowadzimy listę osób oczekujących, zgodnie z którą umawiamy wizyty kwalifikacyjne do Programu in vitro dla Mazowsza. 

UWAGA!!! Ze względu na duże zainteresowanie Programem, kolejne wizyty kwalifikacyjne będą umawiane dopiero w 2020 roku.

Program in vitro dla Mazowsza to pomoc dla 440 par

Urząd Marszałkowski przeznaczył prawie 6,7 mln zł na realizację Programu polityki zdrowotnej dot. leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Oznacza to, że w ciągu kolejnych 3 lat z Programu będzie mogło skorzystać co najmniej 440 par. Liczba ta zakłada, że każda para skorzysta z procedury trzykrotnie. 

Wysokość dofinansowania, z którego w ramach Programu będzie mogła skorzystać para, wyniesie od 5,2 tys. złotych do 15,6 tys. złotych, w zależności od liczby procedur zapłodnienia pozaustrojowego (1-3). Maksymalne dofinansowanie do jednej procedury może wynieść 6 000 zł (kwota dofinansowania może być niższa, jeśli nie zostały wykonane wszystkie usługi medyczne przewidziane w programie). 

W InviMed zachowanie płodności za 0 zł

W ramach Programu polityki zdrowotnej dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, InviMed w Warszawie umożliwi pacjentkom przed leczeniem gonadotoksycznym, bezpłatne mrożenie komórek jajowych. Symboliczną kwotę, na którą został wyceniony zabieg w ofercie konkursowej, w całości pokryje dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Oznacza to, że w InviMed Warszawa zakwalifikowane do Programu pacjentki z chorobą onkologiczną, będą mogły skorzystać z procedury zachowania płodności zupełnie za darmo. 

Dowiedz się więcej o zachowaniu płodności >>

Warunki kwalifikacji do mazowieckiego programu

Kto może uczestniczyć w Programie? Aby wziąć udział w programie dla Mazowsza, zarówno w zakresie dofinansowania in vitro, jak i mrożenia komórek jajowych przed zastosowaniem terapii gonadotoksycznej, należy spełnić warunki kwalifikacji, o których można przeczytać na stronie Urzędu:

Program polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa mazowieckiego

W przypadku in vitro, należy też zwrócić uwagę na wskazania medyczne powodujące wyłączenie z Programu:

  1. Potencjalne ryzyko braku prawidłowej odpowiedzi na stymulację jajeczkowania (hormon folikulotropowy - FSH powyżej 15 mU/mL w 2-3 dniu cyklu lub hormonu antymullerowski AMH poniżej 0,7 ng/mL),
  2. Nieodpowiednia odpowiedź na prawidłowo przeprowadzoną stymulację jajeczkowania, czego wyrazem był brak pozyskania komórek jajowych w 2 cyklach stymulacji,
  3. Nawracające utraty ciąż w tym samym związku,
  4. Wady macicy bezwzględnie uniemożliwiające donoszenie ciąży lub brak macicy.

Co dalej?

Jeśli spełniasz warunki kwalifikacji i chcesz skorzystać z mazowieckiego programu, zadzwoń na infolinię InviMed: 500 900 888. Wpiszemy Cię na listę osób oczekujących na kwalifikację. Wizyty kwalifikacyjne umawiamy kolejno - zgodnie z listą. Ze względu na duże zainteresowanie Programem pula wizyt na rok 2019 została wyczerpana, kolejne będą umawiane w 2020 roku. 

Na wizytę kwalifikacyjną należy przynieść pełną dokumentację leczenia, wyniki badań oraz dokumenty potwierdzające tożsamość. Wizyta, na której para otrzymuje kwalifikację jest płatna zgodnie z cennikiem programu, czyli 18 zł. Jeśli podczas wizyty okaże się, że trzeba będzie uzupełnić dokumentację lub wyniki badań, wizyta będzie płatna zgodnie z cennikiem kliniki InviMed Warszawa (pierwsza konsultacja niepłodnościowa kosztuje 200 zł). 

Zapisz się na listę!

Zadzwoń pod numer: 500 900 888 i zapisz się na listę osób oczekujących na kwalifikację. Wizyty kwalifikacyjne umawiamy zgodnie z listą tworzoną przez konsultantów Infolinii InviMed, dlatego nie czekaj - zadzwoń do nas jak najszybciej! 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.