Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Posłuchaj mnie… InviMed Poznań zaprasza na warsztaty z komunikacji w związku

Jak rozmawiać ze sobą w obliczu bezskutecznych starań o dziecko? Jak mówić o trudnościach, nie prowokując przy tym kłótni? Podczas warsztatów "Posłuchaj mnie" poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących komunikacji w związku. Zapraszamy do zapisów! Warsztaty odbędą się w środę 22 stycznia w klinice InviMed w Poznaniu.

Jeśli od dłuższego czasu staracie się o dziecko, a do tego odczuwacie problemy z komunikacją - od jej braku przez niedobór po nadmiar - te warsztaty są właśnie dla Was. Poprowadzi je psycholog i coach - doktor Agata Juruć, która na co dzień udziela konsultacji psychologicznych w klinice leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu.

Dlaczego warto przyjść na warsztaty?

Proces leczenia niepłodności jest szczególnym czasem, w którym obydwie strony potrzebują wsparcia od drugiej osoby. Ciągle utrzymujący się wysoki poziom napięcia i stresu związanego z całym leczeniem nierzadko prowadzi niepotrzebnych spięć, trudności czy problemów w komunikacji. Należy jednak pamiętać, że rozmawiania ze sobą (nie tylko na temat niepłodności) można się nauczyć. 

Poznając nawzajem swoje oczekiwania i potrzeby, ale także zasady, jakimi rządzi się satysfakcjonująca komunikacja w związku, można przezwyciężyć kryzys, który wówczas może być rozwojowy dla pary.

Dzięki warsztatom "Posłuchaj mnie" dowiesz się:

  • Po co nam odpowiednia komunikacja?
  • Jak mówić, żeby druga osoba nas rozumiała?
  • Jak przekazywać informacje, aby druga osoba chciała nas słuchać?
  • Jak się komunikować w trudnych sytuacjach?
  • Jak udzielać sobie wsparcia?

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Posłuchaj mnie", które odbędą się w środę 22 stycznia 2020 roku, w godzinach 18.30-20.30 w klinice InviMed przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Wskazówki dotyczące dojazdu znajdziesz na stronie kliniki: InviMed Poznań.

Zgłoś swój udział!

Warsztaty otwarte są dla wszystkich chętnych. Dedykowane są parom, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, zastanawiają się nad podjęciem leczenia w klinice lub są już w trakcie terapii płodności.

Aby w nich uczestniczyć, nie trzeba być pacjentem lub pacjentką InviMed. Należy natomiast zapisać się, wysyłając wiadomość do prowadzącej spotkanie - doktor Agaty Juruć na adres: agata.juruc@invimed.pl.

W klinice InviMed Poznań doktor Juruć prowadzi też grupę wsparcia dla kobiet, które leczą się z powodu niepłodności. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:

Trzymajmy się razem! Klinika InviMed Poznań zaprasza do udziału w spotkaniach grupy wsparcia
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.