Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Porozmawiajmy po męsku! Spotkanie w męskim gronie w InviMed Gdynia

We wtorek 11 czerwca klinika InviMed Gdynia zaprasza wszystkich mężczyzn zainteresowanych leczeniem niepłodności na spotkanie „Porozmawiajmy po męsku”. Wstęp tylko dla panów, ekspertami będą: androlog dr n. med. Andrzej Rogoza oraz technik laboratoryjny mgr inż. Patryk Janke.

Czynnik męski jest przyczyną niepłodności u 42% par, które zgłaszają się do specjalisty z powodu bezskutecznych starań o dziecko. Obniżone parametry nasienia dotykają mężczyzn bez względu na zawód, choć prawdą jest, że pracownicy hut lub mężczyźni, który pracują z laptopem na udach, mogą mieć większy problem z jakością nasienia. 

Dlatego też, bez względu na to, czy jesteś budowlańcem czy pracownikiem biurowym, jeśli od dłuższego czasu starasz się o poczęcie dziecka, przyjdź na spotkanie z naszymi ekspertami. 

Odwiedź naszą klinikę - InviMed Gdynia realizuje programy dofinansowania leczenia niepłodności metodami zapłodnienia pozaustrojowego z Urzędu Miasta Gdańska i Urzędu Miasta Słupska. 

Porozmawiajmy po męsku!

Klinika InviMed w Gdyni w ramach przygotowań do Dnia Ojca, wszystkim mężczyznom, którzy starają się o potomstwo, proponuje specjalne spotkanie pod tytułem „Porozmawiajmy po męsku”. Będzie to spotkanie w ściśle męskim gronie, dlatego też wszystkie zainteresowane udziałem w spotkaniu partnerki przepraszamy i zapraszamy na warsztaty dla par, które też cyklicznie organizujemy w każdej klinice InviMed.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma solidną dawkę wiedzy oraz vouchery do wykorzystania w InviMed Gdynia:

  • voucher na bezpłatną I wizytę niepłodnościową,
  • voucher na 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia,
  • voucher na 10% zniżki na badania genetyczne.

Zadaj pytania naszym ekspertom

Jeśli na którekolwiek z poniższych pytań, odpowiesz „tak” – spotkanie „Porozmawiajmy po męsku” jest właśnie dla Ciebie.

  • Razem z partnerką od dłuższego czasu staracie się o dziecko?
  • A może masz już za sobą pierwsze badanie nasienia i zastanawiasz się, jak je zinterpretować?
  • Masz bardzo słabe parametry nasienia, a może są bardzo dobre i nie wiesz, co możesz jeszcze zrobić?
  • Obawiasz się, że czynnikiem, który uniemożliwia Wam poczęcie dziecka jest genetyka?
  • Chcesz po prostu dowiedzieć się więcej o tym, jakie są opcje leczenia, czym są inseminacje, a czym in vitro?
  • A może jesteście już w trakcie procedury IVF i zastanawiasz się, jak zadbać o partnerkę?

Każde z wyżej wymienionych pytań możesz zadać naszemu ekspertowi, który jest jednym z najlepszych specjalistów z zakresu leczenia niepłodności w Polsce. To dr n. med. Andrzej Rogozaznakomity androlog kliniczny o niezwykle szerokiej wiedzy z zakresu fizjologii i zaburzeń męskiego układu płciowego, tak w aspekcie diagnostyki, jak i terapii, a także specjalista ginekolog-położnik, który w InviMed Gdynia prowadzi pary leczące niepłodność.

Wsparcie merytoryczne z zakresu embriologii zapewni mgr inż. Patryk Janketechnik laboratoryjny, który na co dzień zajmuje się m.in. badaniem nasienia, a także przygotowuje nasienie do procedur in vitro, inseminacji oraz mrożenia. Opowie, jakie informacje można uzyskać z każdego badania, jakie są normy i co może mieć wpływ na pogarszające się parametry nasienia.

Gdzie i kiedy porozmawiamy po męsku?

Spotkanie z ekspertami odbędzie się we wtorek 11 czerwca 2019 roku, w godzinach 18:00-19:30 w klinice leczenia niepłodności InviMed przy ul. 10 Lutego 16 (II piętro, pion B) w Gdyni. 

Jak mężczyzna z mężczyzną…

Na spotkaniu nie będzie żadnej kobiety… W tym czasie w naszej klinice będą tylko panowie! To okazja do swobodnej rozmowy z innymi mężczyznami, którzy znajdują się w sytuacji podobnej do Twojej, ale też do nieskrępowanego obecnością płci przeciwnej zadawania pytań naszym ekspertom.

Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj!

W spotkaniu może uczestniczyć jedynie 20 mężczyzn. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na przestrzeń, którą dysponujemy w klinice InviMed Gdynia. Dlatego nie czekaj aż uprzedzi Cię ktoś inny i zgłoś chęć uczestnictwa w spotkaniu, korzystając z jednej z poniższych możliwości:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.