Menu

Pierwsze warsztaty wykorzystujące pracę metodami aktorskimi nad świadomością ciała, oddechu, głosu i emocji

Warsztaty odbędą się 20 maja (sobota) o godz 14.30-16.30 w klinice InviMed w Warszawie. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze, bezpłatne warsztaty wykorzystujące pracę metodami aktorskimi nad świadomością ciała, oddechu, głosu i emocji.

Leczeniu niepłodności towarzyszą rozmaite emocje, które często przeradzają się w silny stres. Odpowiednie techniki relaksacyjne mogą zmniejszyć napięcie i przywrócić równowagę emocjonalną, a tym samym poprawić jakość naszego życia, zwłaszcza w trudnych momentach, takich jak walka z niepłodnością. Klinika InviMed w Warszawie zaprasza 20 maja na warsztaty, na których uczestnicy poznają elementy metod aktorskich pozwalających zapanować nad oddechem i stresem. Ćwiczenia, które będą wykonywać uczestnicy, wykorzystując relaksację i koncentrację, pamięć zmysłową i emocjonalną pomogą dotrzeć im do podświadomości, wyobraźni i źródeł emocji, a tym samym odnaleźć harmonię z własnym ciałem.

Celem warsztatów jest wypracowanie metod, które pomogą uczestnikom:

  • Zapanować nad stresem i emocjami
  • Opanować ciało, oddech i głos podczas stresujących sytuacji
  • Zwiększyć świadomość siebie: swojego ciała, głosu, oddechu, swoich emocji, swoich mocnych stron, ale i ograniczeń, siły swojej wyobraźni i podświadomości i wpływu jaki mają na nie nasze zmysły.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Lipmann, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie i Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Pracuje w Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie asystuje prof. Jarosławowi Gajewskiemu na Wydziale Aktorskim. Metoda, którą pracuje oparta jest na Metodzie Lee Strasberga, której uczyła się w Instytucie Lee Strasberga w Nowym Jorku. Nadal doskonali swoją znajomość Metody biorąc udział w warsztatach wprowadzających do Metody Lee Strasberga z elementami improwizacji aktorskich m.in. w Akademii Teatralnej, w Studiu Aktorskim przy Teatrze Baza, na Slot Art Festi-wal i wielu innych miejscach.

Więcej informacji: www.malgorzatalipmann.pl

Warsztaty odbędą się 20 maja (sobota) o godz 14.30-16.30 w klinice InviMed w Warszawie. Aby umówić się na warsztaty należy wysłać maila z dopiskiem „Warsztaty” na adres: d-gawlikowska@invimed.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.