Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Pacjencki monitoring Stowarzyszenia Nasz Bocian w InviMed Wrocław

We wtorek, 23 lutego 2015 r. klinikę InviMed we Wrocławiu odwiedzą obserwatorzy ze Stowarzyszenia Nasz Bocian. Wizyta jest związana z naszym udziałem w pierwszym projekcie „Pacjenckiego monitoringu nad polskimi ośrodkami leczenia niepłodności”.

We wtorek, 24 lutego 2015 r. klinikę InviMed w Wrocławiu odwiedzą szczególni goście – obserwatorzy ze Stowarzyszenia Nasz Bocian. Wizyta jest związana z naszym udziałem w pierwszym projekcie „Pacjenckiego monitoringu nad polskimi ośrodkami leczenia niepłodności”.

Celem monitoringu jest zbadanie oczekiwań wobec klinik leczenia niepłodności, dlatego pytania zadawane Pacjentkom i Pacjentom będą dotyczyły:

  • sposobu traktowania pacjentów w procesie diagnostycznym i leczniczym; 
  • przestrzegania praw pacjenta; 
  • dostępu do informacji; 
  • dostępu do pomocy psychologicznej; 
  • poszanowania szczególnych potrzeb pacjentów korzystających z dawstwa gamet i zarodków;
  • oceny zaplecza dla pacjentów, którym dysponuje ośrodek. 

Na podstawie wyników konsultacji  Stowarzyszenie Nasz Bocian przygotuje Standardy Pacjenckie w leczeniu niepłodności.

Jeśli planujesz w tym dniu wizytę w InviMed i chcesz wyrazić swoją opinię na temat naszych usług oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z leczenia, możesz porozmawiać z naszymi gośćmi w godzinach od 8:30 do 17.30.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.