Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Ostatnie 25 miejsc dla uczestników badania klinicznego w Warszawie i Poznaniu

Badanie kliniczne InviMed jest już na ostatniej prostej. Mamy jeszcze 25 miejsc w klinikach w Warszawie i Poznaniu. Nasze badanie dotyczy leku, który może zwiększyć skuteczność inseminacji domacicznej.

Do badań klinicznych nad nowym lekiem zwiększającym skuteczność zabiegu inseminacji możemy zakwalifikować jeszcze 25 par. Podczas badań klinicznych będziemy stosować eksperymentalną metodę inseminacji, polegającą na przepłukiwaniu jajowodów specjalnym roztworem z lekiem, który może poprawić szanse na zajście w ciążę. Jest to substancja, która korzystnie wypływa na żywotność plemników. Dzięki niej inseminacja może mieć większą skuteczność.

Kliniki InviMed w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu są jedynymi klinikami w Polsce, które przeprowadzą badanie kliniczne. Zostało ono zatwierdzone przez Komisję Bioetyczną przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Uwaga! Nie każda zgłaszająca się para będzie mogła zostać włączona do badania klinicznego. Zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP), wyłącznie lekarz prowadzący badanie jest uprawniony do włączenia uczestnika do badania klinicznego, a więc to on podejmuje ostateczną decyzję.

Wstępne warunki kwalifikacji do badania klinicznego w InviMed

Do udziału w badaniach klinicznych zapraszamy:

  • pary, którym przez rok nie udało się zajść w ciążę, a do tej pory nie wykonywały żadnych badań w kierunku niepłodności.
  • pary, którym przez rok nie udało się zajść w ciążę, a robiły już wcześniej badania i stwierdzono u nich niepłodność idiopatyczną (nieznanej przyczyny), czyli:
    - wyniki badania nasienia sprzed maksymalnie pół roku są prawidłowe według norm WHO (Interpretacja wyniku badania nasienia),
    - u kobiety nie stwierdzono żadnej przyczyny niepłodności - ma drożne jajowody, nie ma endometriozy średniego lub dużego stopnia, regularnie miesiączkuje i ma owulację.

Dodatkowe kryteria kwalifikacji do badania klinicznego:

  • wiek kobiety mieści się w przedziale od 20 do 38 lat,
  • kobieta ma regularne cykle (26 - 35 dni),
  • para ma za sobą maksymalnie 2 nieudane próby wspomaganego rozrodu (inseminacje lub in vitro).

Jak będzie przebiegało badanie kliniczne?

Każda para zakwalifikowana do badania klinicznego przejdzie diagnostykę, zgodną z Ustawą o leczeniu niepłodności, w tym badanie dróg rodnych oraz drożności jajowodów Sono-HSG, a także analizę nasienia. Wszystkie badania oraz zabiegi niezbędne do przeprowadzenia inseminacji będą wykonane bezpłatnie.

U kobiet, które spełnią wymagane kryteria zostanie wykonana inseminacja wewnątrzmaciczna z nasieniem partnera. Program wyklucza możliwość skorzystania z nasienia dawcy.

Jak zgłosić się do badania klinicznego?

Aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wizytę kwalifikacyjną, należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać e-mail na adres badania.kliniczne@invimed.pl

Jednocześnie informujemy, że nie każda zgłaszająca się para będzie mogła zostać włączona do badania klinicznego. Każde badanie kliniczne ma precyzyjnie określone kryteria włączenia oraz kryteria wykluczenia. Precyzują one warunki, jakie należy spełniać, aby być włączonym do badania, a także czynniki, które uniemożliwiają wzięcie udziału w badaniu klinicznym.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.