Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Ona i On - jak się wspierać w trakcie leczenia niepłodności. Bezpłatne warsztaty z psychologiem.

Zapraszamy na bezpłatny warsztat psychoedukacyjny "Ona i On - jak się wspierać w trakcie leczenia niepłodności?".

Warsztat odbędzie się 21.10.2018 r. (niedziela) w godzinach 10:00-15:00 w klinice InviMed Warszawa, ul. Rakowiecka 36.

Do udziału w warsztatach zachęcamy wszystkie pary będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby wiedzieć więcej o różnicach w doświadczaniu niepłodności przez kobietę i mężczyznę oraz lepiej poznać wzajemne oczekiwania i reakcje. Jak dbać o związek i dobre relacje? Jak się zrozumieć i wspierać, aby zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka?

Aby zapisać się na warsztaty należy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub wysłać zgłoszenie na adres: d-gawlikowska@invimed.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.