Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Odbierz e-receptę drogą elektroniczną!

Odbierz e-receptę drogą elektroniczną!

E-recepta to dokument elektroniczny zastępujący tradycyjną papierową receptę. E-receptę można zrealizować w każdej aptece na podstawie czterocyfrowego kodu, który pacjent otrzymuje w klinice od lekarza lub e-mailem/SMS-em. Recepta wpływa też na Internetowe Konto Pacjenta, a od 16 marca - kody recept wystawianych przez specjalistów InviMed - będą dostępne również na koncie osobistym w Portalu Pacjenta.

Gdzie znajdę moją e-receptę?

Jeśli nie otrzymałeś kodu do e-recepty SMS-em/e-mailem lub Twój wydruk gdzieś Ci się zawieruszył, możesz skorzystać z dwóch możliwości:

  1. Wejdź na pacjent.gov.pl i zaloguj się na Internetowe Konto Pacjenta (wymagane posiadanie Profilu Zaufanego).
  2. Zaloguj się na swoje konto w Portalu Pacjenta InviMed i wejdź w zakładkę: e-Recepta lub zgłoś się na recepcję kliniki w celu otrzymania dostępu do portalu. 

    Odbiór kodu e-recepty w Portalu Pacjenta możliwy od 16 marca 2020 roku. 
    Pierwsza wdrożona w Portalu Pacjenta wersja e-recepty, posiadać będzie następujące dane:
  • lekarz,

  • data wystawienia,

  • kod odbioru.

Możliwość odbioru e-recepty wystawionej przez specjalistów InviMed daje Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl, możliwość odczytania kodu odbioru e-recepty od 16 marca 2020 roku będzie umożliwiał również Portal Pacjenta InviMed.

Przejdź do Portalu Pacjenta InviMed >>
UWAGA!

Od 16 marca 2020 roku, zgodnie ze stanowiskiem Urzędu Ochrony Danych Osobowych, nie będziemy udzielać informacji o kodach do e-recepty przez nasze Centrum Kontaktu z Pacjentem (500 900 888) oraz recepcje klinik.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.