Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Obudź w sobie życie! Trzecia edycja spotkania w Warszawie!

W sobotę, 7 października odbędzie się druga edycja wyjątkowych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko! Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję bezpłatnych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko, które organizujemy wspólnie z portalem nieplodnirazem.pl!

Nie ma znaczenia, na jakim etapie swoich starań jesteś. Postaramy się, aby każda z uczestniczek spotkania otrzymała wszystko, czego na ten moment najbardziej potrzebuje. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a my postaramy się jak najbardziej precyzyjnie dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Zależy nam, aby każda z pań wyniosła z niego jak najwięcej.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do niedzieli, 5 października 2017 r. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.