Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

„Obudź w sobie życie” 25 maja w Poznaniu! Weź udział w warsztatach dla kobiet starających się o dziecko

Po raz kolejny razem z portalem plodnosc.pl organizujemy bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Poznaniu. Do zapisów zapraszamy wszystkie kobiety, które o dłuższego czasu starają się o dziecko. Startujemy 25 maja o godz. 10:00, kończymy 8 godzin później!

Od dłuższego czasu starasz się o dziecko, a może masz już za sobą nieudaną próbę in vitro? Zapisz się na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Poznaniu. Gwarantujemy dobrą energię i masę fachowej wiedzy z zakresu leczenia niepłodności.

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl warsztatów zapoczątkowanych przez Sylwię Bentkowską z portalu plodnosc.pl oraz Katarzynę Rudek z sieci klinik leczenia niepłodności InviMed.

Zgłoś chęć uczestnictwa!

Do tej pory z warsztatów współorganizowanych przez InviMed skorzystało ponad 1000 starających się o dziecko kobiet.

Program warsztatów „Obudź w sobie życie”

Program bezpłatnych warsztatów „Obudź w sobie życie” rozłożony jest na około 8 godzin zegarowych. W tym czasie przewidziane są krótkie przerwy kawowe oraz dłuższa przerwa na obiad. Uczestniczki mogą też liczyć na dodatkowe materiały i upominki od sponsorów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Poznaniu to także okazja do uzyskania voucherów do realizacji w klinice InviMed Poznań. Uczestniczki otrzymają:

  • voucher na bezpłatną I konsultację niepłodnościową,
  • voucher na 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia.

Warsztaty rozpocznie słowo wstępu od Sylwii Bentkowskiej, następnie odbędzie się najdłuższy panel z ginekologiem i embriologiem. W dalszej części dnia przejdziemy do tematów związanych z dietą i zmianą nawyków żywieniowych, następnie uczestniczki zostaną podzielone się na dwie grupy, jedna będzie będzie motywowała się z psychologiem, druga spotka się z coachem, następnie grupy zamienią się miejscami. Dzień zakończą tematy łóżkowe… Czyli panel seksuologiczny.

Podczas wszystkich paneli będzie możliwość zadawania pytań ekspertom. Warto wpisać pytania w formularzu zgłoszeniowym i zadać je podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Eksperci warsztatów w Poznaniu

Partnerem merytorycznym warsztatów jest Klinika InviMed z Poznania. Oznacza to, że to właśnie nasi eksperci będą odpowiadać na pytania związane z leczeniem niepłodności. W warsztatach w Poznaniu wezmą udział następujący specjaliści InviMed:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, znakomita lekarka z doktoratem Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Ginekolożka o niezwykle specjalistycznej wiedzy, a do tego certyfikowana ekspertka od akupunktury.

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z tytułem magistra inżyniera biotechnologii. Tematyką technik wspomaganego rozrodu zajmuje się od niemal dekady. 

Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Jako ekspertki podczas warsztatów wystąpią także:

  • Joanna Płuciennik, coach

Certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka, współautorka poradnika „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie” i gry coachingowej „Śladami samych siebie”.

  • Monika Staruch, seksuolog kliniczny, psycholog

Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” odbędą się w hotelu Ibis Poznań Centrum przy placu Andersa 1, w sobotę 25 maja 2019 roku, w godzinach 10:00-18:00.

Zapisz się na warsztaty już dzisiaj!

Chęć udziału w warsztatach należy zgłosić online, korzystając z formularza na stronie plodnosc.pl. Ponieważ zależy nam na otwartości i odważnym zadawaniu pytań ekspertom, zapraszamy tylko Panie. Panów prosimy o wyrozumiałość.

Wypełnij formularz i zapisz się na warsztaty >>

W ciągu maksymalnie kilku dni od zgłoszenia otrzymasz wiadomość zwrotną od organizatora, w której znajdziesz potwierdzenie uczestnictwa lub informację o wpisaniu na listę osób rezerwowych. W wiadomości otrzymasz też informację o lokalizacji wydarzenia w Poznaniu.

Liczba miejsc na warsztatach „Obudź w sobie życie” jest ograniczona. Dlatego prosimy, zapisz się już dziś, ale jeśli okaże się, że nie uda Ci się dotrzeć, nie czekaj do ostatniej chwili i nie blokuj swojego miejsca. Zadzwoń lub napisz do organizatora i odwołaj rezerwację. Dzięki temu Twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

Zgłoszenia są przyjmowane do 24 maja. Każda uczestniczka otrzyma też telefoniczne potwierdzenie udziału przeddzień wydarzenia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.