Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

„Obudź w sobie życie” 25 maja w Poznaniu! Weź udział w warsztatach dla kobiet starających się o dziecko

Po raz kolejny razem z portalem plodnosc.pl organizujemy bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Poznaniu. Do zapisów zapraszamy wszystkie kobiety, które o dłuższego czasu starają się o dziecko. Startujemy 25 maja o godz. 10:00, kończymy 8 godzin później!

Od dłuższego czasu starasz się o dziecko, a może masz już za sobą nieudaną próbę in vitro? Zapisz się na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Poznaniu. Gwarantujemy dobrą energię i masę fachowej wiedzy z zakresu leczenia niepłodności.

„Obudź w sobie życie” to ogólnopolski cykl warsztatów zapoczątkowanych przez Sylwię Bentkowską z portalu plodnosc.pl oraz Katarzynę Rudek z sieci klinik leczenia niepłodności InviMed.

Zgłoś chęć uczestnictwa!

Do tej pory z warsztatów współorganizowanych przez InviMed skorzystało ponad 1000 starających się o dziecko kobiet.

Program warsztatów „Obudź w sobie życie”

Program bezpłatnych warsztatów „Obudź w sobie życie” rozłożony jest na około 8 godzin zegarowych. W tym czasie przewidziane są krótkie przerwy kawowe oraz dłuższa przerwa na obiad. Uczestniczki mogą też liczyć na dodatkowe materiały i upominki od sponsorów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Poznaniu to także okazja do uzyskania voucherów do realizacji w klinice InviMed Poznań. Uczestniczki otrzymają:

  • voucher na bezpłatną I konsultację niepłodnościową,
  • voucher na 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia.

Warsztaty rozpocznie słowo wstępu od Sylwii Bentkowskiej, następnie odbędzie się najdłuższy panel z ginekologiem i embriologiem. W dalszej części dnia przejdziemy do tematów związanych z dietą i zmianą nawyków żywieniowych, następnie uczestniczki zostaną podzielone się na dwie grupy, jedna będzie będzie motywowała się z psychologiem, druga spotka się z coachem, następnie grupy zamienią się miejscami. Dzień zakończą tematy łóżkowe… Czyli panel seksuologiczny.

Podczas wszystkich paneli będzie możliwość zadawania pytań ekspertom. Warto wpisać pytania w formularzu zgłoszeniowym i zadać je podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Eksperci warsztatów w Poznaniu

Partnerem merytorycznym warsztatów jest Klinika InviMed z Poznania. Oznacza to, że to właśnie nasi eksperci będą odpowiadać na pytania związane z leczeniem niepłodności. W warsztatach w Poznaniu wezmą udział następujący specjaliści InviMed:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, znakomita lekarka z doktoratem Uniwersytetu Humboldta w Berlinie. Ginekolożka o niezwykle specjalistycznej wiedzy, a do tego certyfikowana ekspertka od akupunktury.

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z tytułem magistra inżyniera biotechnologii. Tematyką technik wspomaganego rozrodu zajmuje się od niemal dekady. 

Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Jako ekspertki podczas warsztatów wystąpią także:

  • Joanna Płuciennik, coach

Certyfikowany coach kryzysowy specjalizujący się w pomocy osobom walczącym z niepłodnością. Trenerka, współautorka poradnika „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie” i gry coachingowej „Śladami samych siebie”.

  • Monika Staruch, seksuolog kliniczny, psycholog

Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” odbędą się w hotelu Ibis Poznań Centrum przy placu Andersa 1, w sobotę 25 maja 2019 roku, w godzinach 10:00-18:00.

Zapisz się na warsztaty już dzisiaj!

Chęć udziału w warsztatach należy zgłosić online, korzystając z formularza na stronie plodnosc.pl. Ponieważ zależy nam na otwartości i odważnym zadawaniu pytań ekspertom, zapraszamy tylko Panie. Panów prosimy o wyrozumiałość.

Wypełnij formularz i zapisz się na warsztaty >>

Zgłoszenia są przyjmowane do 24 maja. Każda uczestniczka otrzyma też telefoniczne potwierdzenie udziału przeddzień wydarzenia.

W ciągu maksymalnie kilku dni od zgłoszenia otrzymasz wiadomość zwrotną od organizatora, w której znajdziesz potwierdzenie uczestnictwa lub informację o wpisaniu na listę osób rezerwowych. W wiadomości otrzymasz też informację o lokalizacji wydarzenia w Poznaniu.

Liczba miejsc na warsztatach „Obudź w sobie życie” jest ograniczona. Dlatego prosimy, zapisz się już dziś, ale jeśli okaże się, że nie uda Ci się dotrzeć, nie czekaj do ostatniej chwili i nie blokuj swojego miejsca. Zadzwoń lub napisz do organizatora i odwołaj rezerwację. Dzięki temu Twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.