Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Niepłodność okiem mężczyzny i kobiety. Zapraszamy na bezpłatny warsztat dla par

W środę 26 czerwca w godzinach 18:00-20:00 w klinice InviMed Poznań odbędzie się bezpłatny warsztat dla par starających się o dziecko. Temat spotkania to: Niepłodność okiem mężczyzny i kobiety. Warto przyjść z partnerem/partnerką, by po spotkaniu móc wspólnie budować relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i trosce. Zapisz się już dzisiaj!

Diagnoza i leczenie niepłodności nierzadko wiążą się z doświadczaniem trudnych stanów emocjonalnych u obojga partnerów. Zdarza się, że sposób ich przeżywania i okazywania mogą się różnić i inaczej przebiegają u mężczyzn, a inaczej u kobiet. Różnice między kobietami i mężczyznami w sposobach reagowania na trudności związane z poczęciem dziecka są zupełnie naturalne i towarzyszą wielu parom.

Warto mieć świadomość, że pomimo wielu podobieństw, jakie występują między kobietami a mężczyznami, zmaganie się z niepłodnością jest indywidualnym doświadczeniem i zachowania mogą być także różne. 

Niepłodność okiem mężczyzny i kobiety

Spotkanie „Niepłodność okiem mężczyzny i kobiety” jest kontynuacją cyklu spotkań edukacyjnych w Klinice Invimed w Poznaniu i ma na celu przybliżenie psychologicznych aspektów radzenia sobie z zaburzeniami płodności i niepłodnością.

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Agata Juruć – doświadczony psycholog, dietetyk i coach. Jako psycholog w InviMed Poznań zajmuje się wsparciem pacjentów kliniki na ich drodze do ojcostwa i macierzyństwa.

Dlaczego warto przyjść na warsztaty w InviMed Poznań?

Celem spotkania jest przyjrzenie się zarówno podobieństwom, jak różnicom w postrzeganiu całego procesu diagnozy i leczenia oraz nauczenie się, jak w tej sytuacji można udzielić wsparcia drugiej stronie.

Korzyści z udziału w spotkaniu:

  • Dowiesz się, jak mogą reagować kobiety, a jak mężczyźni w czasie radzenia sobie z problemem niepłodności.
  • Poznasz problemy, z którymi najczęściej borykają się mężczyźni na drodze do ojcostwa.
  • Dowiesz się, co może być największą troską kobiet starających się o dziecko.
  • Zyskasz okazję do tego, by zobaczyć, jak w tej samej sytuacji radzą sobie inne pary.
  • Będziesz mieć przestrzeń na autorefleksję w zakresie stosowanych sposobów radzenia sobie z napięciem i stresem.

Otrzymacie wiedzę, która może pomóc Wam się zrozumieć i ułożyć wzajemne relacje.

Gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie?

Spotkanie odbędzie się na terenie kliniki InviMed przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Planowany termin spotkania to środa, 26 czerwca 2019 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa przez około dwie godziny.

Jak zapisać się na warsztaty: Niepłodność okiem mężczyzny i kobiety?

Ponieważ spotkanie "Niepłodność okiem mężczyzny i kobiety" odbędzie się na terenie kliniki, liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zagwarantowana sobie miejsca. Wystarczy napisać do prowadzącej warsztaty dr Agaty Juruć: agata.juruc@invimed.pl i zgłosić chęć uczestnictwa.

Zgłoś udział w warsztatach!

Liczba miejsc dla uczestników spotkania jest ograniczona. Zapisz się już dzisiaj.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.