Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Mężczyzno, sprawdź swoją płodność!

Przez cały lipiec 2015 r. zapraszamy wszystkich panów do wykonania rozszerzonego badania nasienia w klinikach InviMed z 50% zniżką.

Przez cały lipiec w klinikach InviMed, każdy pacjent może wykonać rozszerzone badanie nasienia w cenie 87,50 zł (cena bez rabatu: 175 zł). Oferta obowiązuje wszystkich pacjentów, którzy zapiszą się i wykonają badanie w dniach od 1 do 31 lipca 2015 roku.

Badanie nasienia to niezbędny wstęp do diagnostyki niepłodności u mężczyzn. Służy ono ocenie plemników pod względem ich:

  • jakości,
  • liczebności,
  • aktywności.

Badanie nasienia prowadzone jest w oparciu o normy wytyczone przez Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization, WHO) w 2010 roku. 

Na badanie można się zapisać telefonicznie: 500 900 888, mailowo: invimed@invimed.pl lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie invimed.pl. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.