Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Live Chat – szybki i dyskretny kontakt z konsultantami InviMed

Live Chat – szybki i dyskretny kontakt z konsultantami InviMed

Live Chat na stronie InviMed.pl to kolejny kanał kontaktu, z którego możesz skorzystać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Dzięki niemu możesz nie tylko zadać pytanie, ale też umówić lub przełożyć wizytę. Czat działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:40.

Live Chat InviMed to narzędzie do obsługi pacjentów InviMed oraz osób zainteresowanych diagnostyką i leczeniem w klinikach InviMed. Obsługa odbywa się na czacie, który zapewnia wygodną, dyskretną i szybką wymianę wiadomości między użytkownikiem a konsultantem InviMed.

Szybkie i sprawne umawianie wizyt

Konsultanci udzielają ogólnych informacji dotyczących świadczonych przez kliniki InviMed usług – nie udzielają porad medycznych. Mogą podać dostępne terminy wizyt i badań nasienia oraz umówić lub przełożyć umówiony termin.

Uwaga!

Poprzez Czat nie ma możliwości uzyskania informacji o statusie wyników badań oraz odwołania wizyty. Czynności te są możliwe tylko poprzez kontakt z infolinią kliniki InviMed pod numerem telefonu 500 900 888.

Nawiążemy konwersację w ciągu kilku minut

Czas oczekiwania na rozpoczęcie czatu z konsultantem trwa od kilku do kilkunastu minut. Odpowiedzi udzielane są na bieżąco. Jeśli temat okazuje się trudny do rozpatrzenia na czacie, konsultant proponuje kontakt telefoniczny pod numerem: 500 900 888. 

Jak rozpocząć czat?

  1. Jeśli chcesz rozpocząć czat z konsultantem Biura Obsługi Pacjenta InviMed, na dowolnej stronie w domenie InviMed.pl kliknij w zielony przycisk "Rozpocznij rozmowę", który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu (w tym samym miejscu również w widoku mobilnym). Znajdziesz go również na tej stronie.
  2. Po kliknięciu wyświetli się formularz do uzupełnienia danych oraz boks, którego zaznaczenie, potwierdza zapoznanie się z regulaminem czatu InviMed. 
  3. Po kliknięciu w pomarańczowe pole "Rozpocznij rozmowę" należy poczekać na połączenie z konsultantem. W tym czasie nie należy wychodzić ze strony ani jej odświeżać, ponieważ połączenie zostanie przerwane.

Pobierz i przeczytaj Regulamin Czatu InviMed:

Rozpocznij czat z konsultantem InviMed.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.