Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Klinika InviMed Poznań nieczynna 12 i 19 stycznia

Klinika InviMed w Poznaniu będzie nieczynna w dwie styczniowe soboty – 12 i 19 stycznia 2019 roku. Za utrudnienia przepraszamy.

Klinika InviMed Poznań, mieszcząca się przy ul. Strzeleckiej 49, będzie nieczynna w soboty 12 i 19 stycznia 2019 roku. Bardzo przepraszamy za związane z tym niedogodności. 

W pozostałe soboty stycznia (5.01, 26.01) klinika będzie pracowała zgodnie z grafikiem od 9:00 do 13:00. Zapraszamy również w inne dni tygodnia, od poniedziałku do piątku. Aktualne godziny otwarcia kliniki, punktu pobrań, badania nasienia, a także grafik koordynatorek opieki medycznej, psychologa i dietetyka, zawsze znajdziesz na podstronie kliniki InviMed Poznań

Na pierwszą wizytę można umówić się przez formularz kontaktowy oraz dzwoniąc pod numer: 500 900 888 (infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00). 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.