Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Już wkrótce teleporady InviMed – umów się na zdalną konsultację!

Konsultacja ze specjalistą InviMed przez telefon będzie możliwa już w kwietniu 2020! Dostępna dla wszystkich - zarówno dla Pacjentów, jak i dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z naszych usług. Na czas trwania stanu epidemii uruchamiamy porady telefoniczne w zakresie pierwszych konsultacji niepłodnościowych, konsultacji immunologicznych, dietetycznych i psychologicznych. Ich cena będzie nawet o 30% niższa od ceny konsultacji, która odbyłaby się w klinice. 

Teleporady już są w ofercie InviMed! Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:

Teleporady InviMed – umów się na zdalną konsultację!

Kto będzie mógł skorzystać z lekarskich porad telefonicznych?

Z konsultacji telefonicznej ze specjalistą InviMed będzie mogła skorzystać każda osoba pełnoletnia, bez względu na miejsce przebywania i wcześniejszą historię leczenia. Konsultacje telemedyczne będą świadczone przez klinikę InviMed w okresie występowania stanu epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Należy jednak pamiętać, że choć teleporada nie jest wizytą w konkretnej klinice leczenia niepłodności InviMed, zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu jej udzielania, gdy stan epidemii ustanie lub gdy w konkretnym przypadku względy medyczne uzasadniać będą konieczność bezpośredniego kontaktu z Pacjentem. Dlatego podczas zakupu usługi, warto zwrócić uwagę, w jakim mieście specjalista będzie realizował konsultację.

Teleporady InviMed

Wszystkie wymienione poniżej konsultacje ze specjalistami z klinik leczenia niepłodności InviMed, już niedługo będzie można umówić w ramach usług telemedycznych świadczonych przez InviMed. 

1. Pierwsza konsultacja niepłodnościowa

Porada ginekologa -położnika, a zarazem specjalisty z zakresu medycyny rozrodu, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Lekarz podczas teleporady zapyta między innymi o to, jak długo trwają już starania o dziecko.

Na pierwszą konsultację niepłodnościową powinny zgłosić się:

  • pary, w których kobieta ma poniżej 30 lat, po roku nieskutecznych starań,
  • pary, w których kobieta ma od 30 do 40 lat, po 6 miesiącach nieskutecznych starań,
  • pary, w których mężczyzna przekroczył 40 rok życia, jak najszybciej.

Teleporad medycznych w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej będą udzielali ginekolodzy – lekarze prowadzący leczenie niepłodnych par w InviMed.

2. Konsultacja immunologiczna

Immunolog to lekarz zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem pierwotnych i wtórnych zaburzeń odporności. Część z nich ma znaczący wpływ na płodność w kontekście samego zapłodnienia, jak również utrzymania ciąży przez cały okres jej trwania.

Z immunologiem warto skonsultować się w przypadku:

  • niemożności zajścia w ciążę mimo regularnego współżycia bez zabezpieczenia,
  • niepowodzenia zabiegowych form leczenia niepłodności (inseminacji, in vitro),
  • poronienia w wywiadzie (przynajmniej 2 poronienia we wczesnym etapie ciąży, utrata ciąży po pierwszym trymestrze z niewyjaśnionych przyczyn).

Teleporad będą udzielały immunolożki InviMed:

3. Konsultacja dietetyczna

Dietetycy z klinik InviMed to eksperci w dziedzinie żywności i żywienia. Specjalizują się w diecie propłodnościowej, odchudzającej, odżywianiu kobiet ciężarnych i karmiących, racjonalnym żywieniu osób szczególnie aktywnych, żywieniu w zaburzeniach hormonalnych, chorobach metabolicznych i dietozależnych. Teleporady dietetyczne InviMed dedykowane są wszystkim, którzy chcą się zdrowiej odżywiać.

Teleporad będą udzielały dietetyczki InviMed.

4. Konsultacja psychologiczna

Diagnozowanie i leczenie niepłodności bywa źródłem silnego stresu, zwłaszcza gdy starania o dziecko przedłużają się. Kontekst epidemii dodatkowo wszystko utrudnia i wydłuża. Możliwość rozmowy z psychologiem to dla wielu par pierwszy krok do odzyskania równowagi emocjonalnej i do poprawienia wzajemnych stosunków. Teleporada to propozycja dla tych, którzy potrzebują szybkiej pomocy psychologicznej.

Teleporad będą udzielały psycholożki InviMed.

Uwaga!

Jeśli planujesz skorzystanie z teleporady InviMed, przygotuj wyniki badań i dokumentację dotychczasowego leczenia. Zadbaj o to, by pliki były czytelne i prezentowały całość dokumentów, których dotyczą. Dokumentacja medyczna będzie musiała być dostarczona mailowo najpóźniej w dniu poprzedzającym konsultację na wskazany przez konsultanta InviMed adres e-mail. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.