Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jaka dieta przed in vitro? 20 marca przyjdź na bezpłatną konsultację

Promocja dla pacjentów InviMed Wrocław przygotowujących się do procedury in vitro. Zapraszamy na konsultację z dietetykiem Patrizią Polańską-Drejer. Tematem bezpłatnych konsultacji będzie: „Wspomaganie żywieniowe przed in vitro - jaką dietę zastosować?”. Konsultację odbędą się w środę 20 marca 2019 roku.

W odpowiedzi na szczególne potrzeby par przygotowujących się lub mających w perspektywie procedurę in vitro, Patrizia Polańska-Drejer zaprasza na bezpłatne indywidualne konsultacje dietetyczne. 

Dieta przed in vitro

Dieta może wpłynąć na jakość komórek rozrodczych (komórek jajowych i plemników), równowagę hormonalną, detoksykację organizmu, zmniejszenie ewentualnych stanów zapalnych (wynikających np. z endometriozy). Kompleksowy program żywieniowy najlepiej rozpocząć przynajmniej 3 miesiące przed procedurą. Nasza specjalistka podpowie, jakich zasad żywienia powinna przestrzegać para, czego unikać, a co włączyć do diety.

Właściwa dieta zwiększa szansę na pozytywne zakończenie procedury IVF. Badania opublikowane na portalu Fertility and Sterility pokazują, że dieta zbliżona do diety śródziemnomorskiej zwiększa prawdopodobieństwo ciąży po zabiegu IVF/ICSI nawet o 40%.

Dlaczego warto przyjść na konsultację?

Standardowo konsultacja dietetyczna w InviMed Wrocław kosztuje 120 zł. W ramach promocji konsultacje umówione na 20 marca będą bezpłatne! Korzystając z indywidualnej konsultacji dietetycznej, otrzymasz szczegółowe zalecenia dostosowane do własnego przypadku medycznego.

Jeśli zechcesz, aby pani dietetyk przygotowała Ci specjalny 7-dniowy jadłospis, w którym znajdziesz konkretne dania oraz sposoby ich przygotowania, pamiętaj aby podczas wywiadu powiedzieć o wszystkich dolegliwościach oraz preferencjach. Koszt przygotowania jadłospisu wynosi 100 zł.

Pamiętaj!

Kluczem do poprawy parametrów zdrowia odpowiednim żywieniem, jest przestrzeganie zaleceń specjalisty, regularność i konsekwencja w działaniu.

Jak zapisać się na bezpłatną konsultację u dietetyka?

Z indywidualnej konsultacji z panią dietetyk mgr Patrizią Polańską-Drejer można skorzystać zupełnie bezpłatnie w środę 20 marca 2019 roku. Warunek jest jeden – trzeba być pacjentem/pacjentką kliniki InviMed Wrocław. Ponieważ bezpłatne konsultacje umawiane będą na jeden dzień (środa, 20.03), liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować konsultację, prosimy o kontakt:

Umów się na 20 marca!

Bezpłatne konsultacje dietetyczne odbywać się będą tylko jednego dnia – w środę 20 marca 2019 roku! Z konsultacji będą mogły skorzystać tylko osoby umówione na wizytę.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.