Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jak zadbać o życie seksualne w czasie starań o dziecko?

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z psychologiem, które odbędą się 22 listopada 2018 (czwartek), godzina 17:00 – 19:00 w klinice InviMed w Poznaniu (ul. Strzelecka 49).

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z psychologiem, które odbędą się 22 listopada 2018 (czwartek), godzina 17:00 – 19:00 w klinice InviMed w Poznaniu (ul. Strzelecka 49).

Kiedy para już długo stara się o dziecko, a ich starania nie przynoszą efektu, może pojawić się frustracja i zniechęcenie, które czasem przenoszą się na wiele ważnych sfer życia. Często zdarza się, że życie seksualne zaczyna być traktowane przez pary zadaniowo i jedynym celem stosunku seksualnego staje się silna potrzeba bycia w ciąży. Może pojawić się wówczas trudny moment, w którym seks zaczyna być tylko obowiązkiem, a dni płodne bez względu na odczuwaną ochotę wiążą się z koniecznością, a czasami nawet wręcz przymusem współżycia.

Warto pamiętać o tym, że seks nie jest wyłącznie związany z płodnością i reprodukcją, pomimo tego, że są one w tym momencie bardzo ważnymi aspektami. Ma on o wiele szerszy wymiar, bowiem jest także wyrazem więzi, przyjaźni, miłości i przyjemności.

Dzięki warsztatowi dowiesz się:

  • Jak niepłodność może wpływać na Wasze życie seksualne?
  • Jak odpowiednio zadbać o sferę seksualną w czasie starań o dziecko?
  • Jakie zaburzenia seksualne mogą się pojawić?
  • O czym należy pamiętać, aby współżycie nie było jedynie obowiązkiem?
  • Jak rozmawiać z partnerem/ partnerką o własnych potrzebach?

Jak się zapisać?

Osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: agata.juruc@invimed.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.