Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jak skutecznie zmieniać nawyki żywieniowe? Warsztat motywacyjny dla pacjentów

Bezpłatne warsztaty odbędą się 19 października 2017 (czwartek) w godz. 17.00-19.00 w klinice InviMed w Poznaniu, przy ul. Strzeleckiej 49. Zapraszamy!

19 października 2017 (czwartek) w godz. 17.00-19.00 w klinice InviMed w Poznaniu, przy ul. Strzeleckiej 49 odbędą się bezpłatne warsztaty, które pomogą w zmianie nawyków żywieniowych pacjentów leczących się na niepłodność.

Do udziału w nich zapraszamy osoby, którym towarzyszy częste napięcie i stres, chcą odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem a psychiką, zaczynają odczuwać konsekwencje somatyczne niezdrowego stylu życia lub poprzez zmianę nawyków zdrowotnych chcą wesprzeć efekty leczenia niepłodności.

Podczas spotkania, każdy uczestnik będzie miał okazję przeanalizować własne nawyki zdrowotne, które dadzą motywację do zmiany dotychczasowego trybu życia. Nasz specjalista pomoże w stworzeniu planu działania, który jeszcze bardziej wzmocni szanse na poczęcie dziecka.

Warsztaty poprowadzi dr n. med. Agata Juruć, psycholog, dietetyk i coach.

Osoby chętne do udziału w warsztacie prosimy o zapisy drogą mailową na adres: agata.juruc@invimed.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.