Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jak rozmawiać, aby słuchać się nawzajem? Komunikacja w związku okiem psychologa.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 26.09.2018 (środa), o godz. 18:30 - 20:30 w klinice InviMed w Poznaniu!

Zapraszamy wszystkie pary, które są w trakcie leczenia niepłodności na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 26 września 2018 (środa) w godz. 18:30 - 20:30 w klinice InviMed w Poznaniu (ul. Strzelecka 49).

O warsztatach

Proces leczenia niepłodności jest szczególnym czasem, w którym obydwie strony potrzebują wsparcia od drugiej osoby. Ciągle utrzymujący się wysoki poziom napięcia i stresu związanego z leczeniem często prowadzi do niepotrzebnych spięć, trudności czy problemów w komunikacji.

Należy jednak pamiętać, że rozmawiania ze sobą (nie tylko na temat niepłodności) można się nauczyć. Poznając nawzajem swoje oczekiwania i potrzeby, ale także zasady, jakimi rządzi się satysfakcjonująca komunikacja w związku, można przezwyciężyć kryzys, który wówczas może być rozwojowy dla pary.

Dzięki warsztatowi dowiesz się:

  • Po co nam odpowiednia komunikacja?
  • Jak mówić, żeby druga osoba nas rozumiała?
  • Jak przekazywać informacje, aby druga osoba chciała nas słuchać?
  • Jak się komunikować w trudnych sytuacjach?
  • Jak udzielać sobie wsparcia?

Jak się zapisać?

Osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy:  agata.juruc@invimed.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Inne spotkania, które mogą Cię zainteresować:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.