Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jak nie stracić nadziei? Zapisz się na bezpłatne warsztaty z psychologiem w InviMed Warszawa

Warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” odbędą się w niedzielę 22 marca, w InviMed Warszawa. Jeśli mimo wielu trudów i starań, nie udało się Wam zostać rodzicami, te warsztaty są właśnie dla Was. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich par, które mają trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem ciąży.

Spotkania z psychologiem w Klinice InviMed Warszawa to okazja do lepszego zrozumienia swoich potrzeb, oczekiwań i emocji. Tym razem zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Jak nie stracić nadziei”, które poprowadzi psycholog i psychoterapeutka par - Dorota Gawlikowska.

Dla kogo warsztaty „Jak nie stracić nadziei?”

Bezpłatne warsztaty psychologiczne organizowane przez Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed kierowane są przede wszystkim do par borykających się z problemem niepłodności. To spotkanie dla osób, które chciałyby uporządkować swoje emocje po przebytych niepowodzeniach i czują potrzebę wszechstronnego przygotowania się do kolejnych etapów leczenia. Na warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” zapraszamy pary, które przeżywają kryzys lub też po prostu potrzebują wsparcia.

W trakcie spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Niepłodność a przeżywanie straty i niepowodzenia.
  • Jak stwierdzić, czy jesteśmy już gotowi do podjęcia kolejnej próby?
  • Pułapka desperacji, czyli jak nie szkodzić sobie samemu?
  • Na co mamy wpływ, a czego nie da się kontrolować w trakcie leczenia?
  • Co robić, jeśli pojawi się kryzys?

Gdzie, kiedy i z kim?

Warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” odbędą się w niedzielę 22 marca 2020 roku w godzinach 10:00 - 15:00 w klinice InviMed przy ulicy Rakowieckiej 36 w Warszawie (okolice stacji metra Pole Mokotowskie).

Warsztaty poprowadzi Dorota Gawlikowska – psycholog, a zarazem autorka programu warsztatów „Jak nie stracić nadziei?”. Dotychczas skorzystały z nich setki osób. Warsztaty są bezpłatne i otwarte – nie musisz być pacjentem lub pacjentką kliniki InviMed, aby z nich skorzystać.

Warsztaty są BEZPŁATNE i otwarte dla wszystkich osób, które borykają się z niepłodnością. Zapisz się już dzisiaj i skorzystaj z możliwości spotkania ze specjalistą.

Zapisz się na warsztaty!

Warsztaty „Jak nie stracić nadziei?” są w pełni bezpłatne. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Aby zapisać się na nie, można:Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.

W czym możemy Ci pomóc?

Online

W celu uruchomienia czatu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz zaakceptowanie regulaminu

Uzupełnij wymagane pola

Rozpocznij rozmowę

Online

Jeden z naszych konsultantów wkrótce się do Pana/Pani dołączy. Prosimy nie odświeżać strony