Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

IVF CLINIC AWARD 2017 dla InviMed

Kliniki InviMed otrzymały międzynarodową nagrodę IVF CLINIC AWARD 2017

Kliniki InviMed zostały wyróżnione w 4. edycji międzynarodowego plebiscytu na najlepszą klinikę leczenia niepłodności, organizowanego przez renomowany portal EggDonationandFriends, w kategorii Intimacy&Care.

Nagroda ta przyznawana jest klinikom, które wyróżniają się na rynku swoimi praktykami, zapewniając pacjentom poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w zakresie szerokiej oferty, nie tylko medycznej, ale także z zakresie kompleksowego wsparcia pacjentów udzielanego przez konsultantów i lekarzy w całym procesie leczenia. Nagroda ta przyznawana jest także klinikom wdrażającym innowacyjne rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo, poufność pacjentów i pełną ochronę ich danych osobowych.

Sieć klinik leczenia niepłodności InviMed została wyróżniona nie tylko za najwyższą jakość świadczonych usług i innowacyjne podejście do leczenia niepłodności, ale także za wdrożenie nowoczesnego systemu bezpieczeństwa Ferti Proof™ gwarantującego, że wszystkie procedury wykonywane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa, eliminując ryzyko błędu, który może zostać popełniony przez człowieka..

Międzynarodowe nagrody IVF CLINIC AWARDS 2017 zostały przyznane w dziewięciu kategoriach ośrodkom leczenia niepłodności i bankom komórek jajowych, które nie tylko przez ekspertów EggDonationandFriends uznawane są za najlepsze, ale także otrzymują pozytywne opinie od pacjentów.

„Zwycięskie kliniki udowodniły, że ich oferta i usługi charakteryzują się złożonością, efektywnością, podejściem zorientowanym na pacjenta i nowatorskimi metodami leczenia niepłodności.” – można przeczytać na stronie dedykowanej IVF CLINIC AWARDS 2017.

Więcej o nagrodach można przeczytać pod linkiem: https://www.eggdonationfriends.com/ivf-clinic-award-2017-best-ivf-clinics-revealed/

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.