Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Wrocław w trosce o zdrowie kobiet

Klinika leczenia niepłodności InviMed we Wrocławiu wspiera program naukowy prowadzony przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, którego celem jest ocena stanu zdrowia polskich kobiet. Pacjentki zainteresowane udziałem w badaniu mogą się zgłaszać do InviMed, przy ul. Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu do maja 2016 r.

Jednym z zadań programu jest zbadanie stanu zdrowia Polek oraz zwiększenie ich świadomości na temat tego, jak same mogą wpływać na stan równowagi biologicznej, by zapewnić sobie dobrą kondycję zdrowotną i potencjał rozrodczy. Jego uczestniczki mają możliwość poznania podstawowych właściwości biologicznych swojego ciała w oparciu o takie parametry jak: wysokość i masa, typ budowy oraz grubość tkanki tłuszczowej. Analizie zostają również poddane: sposób żywienia, aktywność fizyczna i wpływ środowiska zewnętrznego na równowagę organizmu i przyszłe macierzyństwo.

Celem inicjatywy jest również promowanie ważnych dla zdrowia nawyków żywieniowych, równowagi psychicznej, aktywność fizycznej oraz dystansu do nadużywania suplementacji diety bez konsultacji z lekarzem.

Aby wziąć udział w badaniach wystarczy zadzwonić pod numer 500 900 888 lub umówić się bezpośrednio w klinice InviMed we Wrocławiu przy ul. Dąbrowskiego 44.

Badania prowadzone są przez Zakładu Biologii Rozwoju Człowieka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pod kierownictwem prof. dr hab. Marii Kaczmarek. W klinice InviMed koordynuje je Małgorzata Jusiakowska- Piputa.

Wyniki badań posłużą do edukacji zdrowotnej kobiet. Od czerwca 2016 będą dostępne na www.invimed.pl.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.