Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Poznań w trakcie realizacji lubuskiego programu dofinansowania in vitro

InviMed Poznań w trakcie realizacji lubuskiego programu dofinansowania in vitro

Są jeszcze WOLNE MIEJSCA na 2020 rok! Klinika InviMed w Poznaniu jest jedynym operatorem „Programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego w 2020 roku”. Zainteresowane pary zapraszamy do kontaktu z kliniką.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli szansę na dziecko może Wam dać in vitro i jesteście mieszkańcami woj. lubuskiego, zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną do programu. Wystarczy zadzwonić pod numer: 500 900 888 i zgłosić chęć uczestnictwa. Wizyty kwalifikacyjne umawiane są na podstawie listy tworzonej przez konsultantów Infolinii InviMed.

Program zakłada dofinansowanie około 100 procedur in vitro, w przypadku niewykorzystania wszystkich środków, realizator będzie miał możliwość zwiększenia liczby procedur. Dlatego, nawet jeśli trafisz na listę rezerwową, jest duża szansa, że uda Ci się podejść do kwalifikacji.

Kto może przystąpić do Programu?

Do programu dofinansowania in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego mogą przystąpić pary, które nie mogą zajść w ciążę poprzez naturalną koncepcję oraz spełniają poniższe wymogi formalne oraz medyczne.

Wymogi formalne:

  • pary pozostające w związku małżeńskim lub partnerskim,
  • pary mieszkające i posiadające stałe zameldowanie na terenie województwa lubuskiego,
  • w dniu kwalifikacji do programu para złoży u realizatora programu (InviMed Poznań) stosowne oświadczenia wraz zaświadczeniem o stałym zameldowaniu wydanym przez Biuro Ewidencji Ludności,
  • pary, u których stwierdzono i potwierdzono dokumentacją medyczną, bezwzględną przyczynę niepłodności lub nieskuteczne, zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej leczenie niepłodności w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do Programu.

Wymogi medyczne:

  • w dniu zgłoszenia do Programu, wiek kobiety musi mieścić się w przedziale 20-40 lat według rocznika urodzenia,
  • poziom hormonu AMH u kobiety wynosi powyżej 0,5ng/ml (badania nie starsze niż 6 miesięcy),
  • para spełnia ustawowe, warunki podjęcia terapii metodą zapłodnienia pozaustrojowego, czyli została zakwalifikowana do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez klinikę, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii i Ustawą o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku.

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców województwa lubuskiego >>>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.