Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed plus Medi Partner. Mocne połączenie!

Rozwijamy się i rośniemy w siłę! Z dniem 1 kwietnia 2019 roku cześć medyczna InviMed-T została wydzielona i połączyła się z Medi Partner – spółką, która zajmuje się opieką ambulatoryjną dla dzieci i dorosłych. Medi Partner podobnie jak InviMed-T należy do Grupy Medicover.

Połączenie wiąże się z potencjałem rozwojowym, który daje współpraca z 10 Centrami Medycznymi Medi Partner, oraz zmianami w prawie farmaceutycznym nakazującymi korporacyjne rozdzielenie aptek od podmiotów świadczących usługi lecznicze.

Ciągłość leczenia i pełne bezpieczeństwo pacjentów

Działalność medyczna i usługi świadczone przez InviMed pozostają bez zmian. Połączenie sieci klinik leczenia niepłodności InviMed ze spółką Medi Partner nie ma także wpływu na proces leczenia, jego poufność oraz bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Jedyną konsekwencją zaistniałych zmian jest to, że Administratorem danych osobowych staje się spółka Medi Partner.

Dane osobowe oraz materiał biologiczny Pacjentów są u nas w pełni bezpieczne. Chronimy je w taki sam sposób jak przed połączeniem. Wszystkie dane są poufne, a ich przechowywanie i przetwarzanie odbywa się zgodnie z prawem, uwzględniając zarówno RODO, jak i przepisy dotyczące dokumentacji medycznej.

Jednocześnie zapewniamy, że dostęp do dokumentacji medycznej jest ograniczony tylko do kręgu osób, które pracują w danej klinice na konkretnych stanowiskach, zgodnie z profilem ich uprawnień i upoważnień. Dostęp ten jest nadzorowany i możliwy wyłącznie w celach związanych z leczeniem lub nadzorowaniem leczenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Medi Partner, zajrzyj do Klauzuli informacyjnej

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.

W czym możemy Ci pomóc?

Online

W celu uruchomienia czatu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz zaakceptowanie regulaminu

Uzupełnij wymagane pola

Rozpocznij rozmowę

Online

Jeden z naszych konsultantów wkrótce się do Pana/Pani dołączy. Prosimy nie odświeżać strony