Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Katowice zaprasza na naukę progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona

W poniedziałek 13 maja 2019 roku w klinice InviMed Katowice odbędą się warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona. Zadbaj o siebie, spokój ducha i swój organizm.

Warsztaty adresowane są do osób, które chcą nauczyć się techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, napięciem, lękiem, trudnościami ze snem lub chcą nauczyć się relaksacji. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Poprowadzi je psycholog InviMed. Nie strać tej okazji - umiejętność relaksacji przyda Ci się przez całe życie.

Jeśli jesteś w trakcie starań o dziecko, zapisz się na warsztaty, przyjdź na trening Jacobsona i odkryj w sobie spokój, harmonię i nowe pokłady sił witalnych.

Co to jest progresywna relaksacja mięśni Jacobsona?

Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona nazywana jest też treningiem Jacobsona. To technika relaksacyjna wymyślona przez amerykańskiego psychiatrę Edmunda Jacobsona na przełomie lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Polega na napinaniu i rozluźnianiu określonych grup mięśni.

Technika ta opiera się na naturalnej zależności, zgodnie z którą redukcja napięcia mięśniowego korzystnie wpływa na układ nerwowy – zmniejsza poziomu lęku, a nawet poprawia działanie organów wewnętrznych. 

Na naszych warsztatach nauczysz się, jak prawidłowo wykonać trening Jacobsona!

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Nauka progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona odbędzie się w poniedziałek 13 maja, w godzinach 17:00-19:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach. 

Ponieważ przestrzeń w klinice jest ograniczona, w warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:

Kto poprowadzi trening Jacobsona?

Trening mięśni Jacobsona poprowadzi psycholog Sylwia Błach, która na co dzień pomaga pacjentom kliniki leczenia niepłodności InviMed Katowice w drodze do rodzicielstwa.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.