Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Katowice w częstochowskim programie dopłat do in vitro

Klinika leczenia niepłodności InviMed w Katowicach przyjmie pary, korzystające z dofinansowania do programu in vitro, który rozpoczyna Częstochowa. Urząd miasta będzie kwalifikował chętnych od 25 lutego 2016 r.

Klinika leczenia niepłodności InviMed w Katowicach przyjmie pary, korzystające z dofinansowania do programu in vitro, który rozpoczyna Częstochowa. Urząd miasta będzie kwalifikował chętnych od 25 lutego 2016 r.

Druga edycja miejskiego programu dopłat do in vitro dla częstochowian zakłada, że mogą z niego skorzystać zarówno małżeństwa, jak i pary w nieformalnych związkach, które udokumentują wcześniejsze leczenie niepłodności zakończone niepowodzeniem lub posiadają bezpośrednie wskazania do zapłodnienia pozaustrojowego. Kryterium kwalifikacyjnym jest również wiek kobiety – 40 lat, w przypadkach uzasadnionych medycznie będą to 42 lata. – Poprzedni program zakładał niższą górną granicę wieku dla kobiet - 37 lat, także jest to na pewno dobra wiadomość dla wszystkich starających się o dziecko – mówi Beata Cenkalik, dyrektor zarządzająca kliniką leczenia niepłodności InviMed w Katowicach.

Pierwszy program dofinansowania in vitro dla mieszkańców Częstochowy odbył się w 2012 r. Dzięki niemu miasto zyskało dwunastu nowych mieszkańców. – Już po raz drugi będziemy realizować program pomocy niepłodnym parom we współpracy z urzędem miasta w Częstochowie. Jesteśmy przekonani, że program będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego gorąco zachęcamy pary do jak najszybszego składnia wniosków do urzędu miasta – oddaje Beata Cenkalik, dyrektor zarządzająca kliniką leczenia niepłodności InviMed w Katowicach.

Formularze wniosku o przystąpienie do programu oraz oświadczenia o wyborze realizatora programu pojawią się na stronie urzędu miasta www.czestochowa.pl w czwartek, 25 lutego. Aby przystąpić do programu, należy je złożyć w miejskim Wydziale Zdrowia przy ul. Śląskiej 11/13 w Częstochowie.

O przyjęciu do programu zadecyduje również kolejność zgłoszeń. Wysokość dopłaty do leczenia in vitro wynosi 5 tys. zł dla każdej pary. Urząd miasta przeznaczył na ten cel w 2016 r. 75 tys. zł.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.