Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Gdynia otwiera grupę wsparcia dla kobiet starających się o dziecko. Zapisz się!

Od dłuższego czasu starasz się o dziecko? Czujesz, że zbyt nerwowo podchodzisz do starań? Jesteś w trakcie leczenia niepłodności i potrzebujesz wsparcia kobiet w podobnej sytuacji? Właśnie dla Ciebie formujemy grupę wsparcia, którą poprowadzi Iwona Wasilewko, psycholożka konsultująca pary w InviMed Gdynia. Zapraszamy do zapisów!

Klinika InviMed w Gdyni zaprasza wszystkie kobiety, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko lub są już w trakcie leczenia niepłodności, do udziału w grupie wsparcia prowadzonej przez psycholog Iwonę Wasilewko. Terminy spotkań grupy zostaną ustalone, gdy zbierze się przynajmniej 7 kobiet zainteresowanych udziałem w spotkaniach grupy. Postaramy się ustalić termin dogodny dla wszystkich chętnych.

Gdzie i kiedy?

Spotkania będą odbywały się w Klinice Leczenia Niepłodności Invimed w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 16. Termin pierwszego spotkania zostanie ustalony, gdy zbierze się grupa. Nie trzeba być pacjentem InviMed, by skorzystać z naszej grupy wsparcia.

Dlaczego warto skorzystać z grupy wsparcia?

Istotą grupy jest wzajemne wsparcie okazywane osobom będącym w podobnej sytuacji – borykającym się z takim samym problemem. W przypadku grupy formowanej przez InviMed w Gdyni takim problemem jest niepłodność.

Wiemy, jak trudnym przeżyciem są bezskuteczne starania o dziecko, gdy dwóch kresek na teście ciążowym ciągle nie widać, gdy po stymulacji żadna komórka nie nadaje się do zapłodnienia lub gdy uzyskane zarodki nie mają szansy na dalszy rozwój, gdy beta hCG nie przyrasta tak dynamicznie jak powinna, gdy dochodzi do utraty ciąży…

Świadomość tego, że inna osoba prawdziwie rozumie moje uczucia, bo sama przeszła przez to samo, przynosi poczucie ulgi, pomaga poradzić sobie z problemem. Co więcej, regularne spotkania dają:

  • wsparcie emocjonalne, 
  • przynoszą nadzieję, 
  • budują poczucie zrozumienia, 
  • pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia, 
  • stanowią okazję do podzielenia się z innymi tym, jak radzimy sobie z trudnościami. 

Kto poprowadzi grupę wsparcia?

Grupa wsparcia musi gwarantować poczucie bezpieczeństwa, budować zaufanie i faktycznie pomagać w radzeniu sobie z trudnymi emocjami. Właśnie dlatego spotkania takiej grupy powinny odbywać się z udziałem doświadczonego psychologa.

Psycholog Iwona Wasilewko pomogła już setkom kobiet będących w takiej lub podobnej sytuacji. Jest doktorem nauk o zdrowiu. Na co dzień udziela konsultacji psychologicznych parom leczącym niepłodność w InviMed Gdynia.

Specjalistka zaprasza do udziału w prowadzonej przez siebie grupie, której celem będzie: dostarczenie emocjonalnego wsparcia i praktycznej pomocy w radzeniu sobie z problemem niepłodności.

Ile osób będzie wspierało się w ramach grupy?

Minimalna liczba osób konieczna do uruchomienia grupy to 7. Maksymalna liczba uczestników to około 10 osób. Grupa będzie miała charakter zamknięty – uczestnikami będą tylko zapisane osoby i nikt nowy nie dojdzie w trakcie kolejnych spotkań. Zapraszamy do zapisów!

Jak można się zapisać do grupy wsparcia?

Osoby chętne do udziału w warsztatach lub w grupie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: recepcja.gdynia@invimed.pl. O zebraniu się grupy i terminie pierwszego spotkania powiadomimy Państwa mailowo.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.