Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

In vitro z refundacją w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach

Dofinansowanie in vitro dla pacjentów InviMed – program Ministerstwa Zdrowia.

Kliniki InviMed ponownie znalazły się wśród ośrodków leczenia niepłodności wybranych przez Ministerstwo Zdrowia do realizacji Programu – Leczenie Niepłodności Metodą zapłodnienia Pozaustrojowego w latach 2013-2016.

Dzięki środkom finansowym, które otrzymał InviMed na dofinansowanie zabiegów in vitro, dla wielu pacjentów koszt in vitro nie będzie barierą w przystąpieniu do leczenia niepłodności.

InviMed Warszawa, InviMed Wrocław i InviMed Katowice będą mogły pomóc wielu tysiącom par w realizacji marzeń o dziecku. Bardzo się z tego cieszymy!

Zachęcamy do rezerwacji wizyty w wybranej Klinice pod numerem telefonu: 500 900 888. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.