Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

In vitro z dofinansowaniem dla poznanian w InviMed

Już od początku stycznia w klinice leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu trwają kwalifikacje do miejskiego programu dopłat do in vitro „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Poznania w latach 2017-2020”. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z kliniką i umawiania wizyt kwalifikacyjnych.

W klinice leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu rozpoczęły się kwalifikacje do miejskiego programu dopłat do in vitro „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Poznania w latach 2017-2020”. Zainteresowani już teraz mogą zgłaszać chęć skorzystania z dofinansowania.

Wysokość dofinansowania w klinice leczenia niepłodności InviMed wynosi 5 tys. złotych, co pokrywa:

  • zapłodnienie pozaustrojowe in vitro metodą ICSI lub IMSI,
  • nadzór nad rozwojem zarodków,
  • transfer świeżego zarodka (zarodków),
  • zamrożenie zarodków z zachowanym potencjałem rozwojowym i ich przechowywanie w celu późniejszego wykorzystania przez parę w kolejnych cyklach.

Jak zgłosić się do udziału w programie dofinansowania in vitro w Poznaniu?

O kwalifikacji zadecyduje kolejność zapisywania się, dlatego już teraz warto zapoznać się z kryteriami kwalifikacji do programu i zgłosić chęć udziału. Z dofinansowania uzyskanego w ramach poznańskiego programu można skorzystać trzykrotnie.

Sprawdź zasady kwalifikacji do programu.

Jeśli możesz spełniać warunki kwalifikacji do programu „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Poznania w latach 2017-2020”, skontaktuj się z nami:

Program współfinansowany jest ze środków publicznych Miasta Poznania. Skorzystaj z dofinansowania in vitro w klinice InviMed w Poznaniu!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.