Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

In vitro z dofinansowaniem dla mieszkańców Sosnowca w InviMed w Katowicach!

Sosnowiec wybrał ośrodki medyczne, które zrealizują miejski program in vitro. Wśród nich znajduje się klinika InviMed. Mieszkańcy Sosnowca będą mogli skorzystać z dofinansowania leczenia niepłodności metodą in vitro w klinice InviMed w Katowicach.

9 kwietnia 2018 o godz. 8:00 w klinice leczenia niepłodności InviMed w Katowicach (ul. Piotrowicka 83), rozpoczną się kwalifikacje do miejskiego programu dopłat do in vitro. Zainteresowane pary zachęcamy także do śledzenia strony Urzędu Miasta Sosnowiec, na której znajdą informacje o programie.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.