Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

In vitro z dofinansowaniem dla mieszkańców Sosnowca w InviMed w Katowicach!

Sosnowiec wybrał ośrodki medyczne, które zrealizują miejski program in vitro. Wśród nich znajduje się klinika InviMed. Mieszkańcy Sosnowca będą mogli skorzystać z dofinansowania leczenia niepłodności metodą in vitro w klinice InviMed w Katowicach.

9 kwietnia 2018 o godz. 8:00 w klinice leczenia niepłodności InviMed w Katowicach (ul. Piotrowicka 83), rozpoczną się kwalifikacje do miejskiego programu dopłat do in vitro. Zainteresowane pary zachęcamy także do śledzenia strony Urzędu Miasta Sosnowiec, na której znajdą informacje o programie.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.