Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Idą święta... Przyjdź na warsztaty InviMed Poznań i dowiedz się, jak przygotować się na pytania o dziecko

W piątek 13.12.2019 w godzinach 18:30-20:30 w klinice InviMed Poznań odbędą się warsztaty „Idą święta. Jak przygotować się do rodzinnych spotkań”. Poprowadzi je psycholog doktor Agata Juruć. Wydarzenie jest bezpłatne – zapraszamy do zapisów! 

Klinika leczenia niepłodności InviMed Poznań, zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach „Idą święta. Jak przygotować się do rodzinnych spotkań”. Warsztaty odbędą się w piątek 13 grudnia w godzinach 18:30-20:30 w budynku kliniki przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Wskazówki dojazdu znajdują się na stronie kliniki: InviMed Poznań.

Gdy się nie udaje, te pytania i komentarze bolą szczególnie...

"Nie wiem, jak wytłumaczyć teściowej, że jej pytania niczego nie przyspieszą... Mówiłam, że się staramy i damy znać, jak tylko się uda, ale ona ciągle wraca z pytaniem - kiedy będzie dziecko?", "Zbliżają się święta i boję się, że koledzy z pracy znów osaczą mnie pytaniami, kiedy w końcu zostaną ojcem i czy przypadkiem nie trzeba mi pomóc". To tylko przykłady... Trudnych pytań i komentarzy może być jeszcze więcej.

Niewiele osób dysponuje taką dozą empatii, by zauważyć, że niektóre pytania i komentarze ranią do żywego. Wiemy, że trudno sobie z nimi poradzić. Wiemy, że budzą skrajne emocje. Święta Bożego Narodzenia, sylwester, Nowy Rok, przyjęcia karnawałowe… Nadchodzi czas spotkań rodzinnych i wzmożonych kontaktów towarzyskich. Jak przygotować się do nich, by wyjść z trudnych rozmów obronną ręką? Odpowiedzią na to pytanie, są nasze warsztaty.

Dla kogo warsztaty "Idą święta"?

Święta mogą być trudnym okresem dla osób będących w trakcie przedłużających się starań o dziecko, a także doświadczania i leczenia niepłodności. Wiele osób, które leczą się z powodu niepłodności odczuwa wysoki poziom napięcia już dużo wcześniej. 

Trudności w radzeniu sobie z emocjami nierzadko mogą być spowodowane świątecznymi życzeniami od bliskich osób czy też spotkaniami z dziećmi. Wiele osób z obawy przed różnymi trudnymi emocjami, stara się unikać spotkań rodzinnych w tym czasie. 

Warsztaty "Idą święta. Jak przygotować się do rodzinnych spotkań" - z myślą o wszystkich osobach, które od dłuższego czasu starają się o dziecko i chciałyby spędzić święta w miłej, rodzinnej atmosferze, a przede wszystkim zadbać o siebie i swoje uczucia.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

Dzięki warsztatom "Idą święta" organizowanym przez klinikę leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu oraz psycholog doktor Agatę Juruć dowiesz się:
  1. jak dobrze przygotować się do rodzinnego spotkania z najbliższymi,
  2. jak radzić sobie z ewentualnymi pytaniami o potomstwo czy etap leczenia,
  3. jak nie stracić dobrych relacji z bliskimi osobami oczekującymi dziecka lub mającymi małe dzieci,
  4. jak zadbać o swoje potrzeby, szanując jednocześnie potrzeby osób bliskich.

Jak zapisać się na warsztaty?

Osoby chętne do udziału w warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia do prowadzącej spotkanie - psycholog Agaty Juruć na adres mailowy: agata.juruc@invimed.pl

Dowiedz się więcej o prowadzącej warsztaty - Agacie Juruć >>

Liczba miejsc jest ograniczona, warto zgłosić się jak najszybciej. Przy czym należy pamiętać, że pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w podobnych wydarzeniach organizowanych przez klinikę. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.