Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dołącz do grupy wsparcia dla par.

Dołącz do bezpłatnych spotkań grupy wsparcia, na których pod okiem psychologa, spróbujecie się zmierzyć z problemami wynikającymi z długich starań o dziecko.

Zachęcamy do przyłączenia się do grupy wsparcia w InviMed Warszawa. Spotkania grupy będą odbywały się w Warszawie. Podczas ośmiu spotkań pary, które leczą niepłodność będą mogły wymienić się doświadczeniami i spróbują zmierzyć się z problemami wynikającymi z długich starań o dziecko.

Uczestnicy będą spotykać się raz w tygodniu, w czwartki, w godzinach 18.30-20.00 w klinice leczenia niepłodności InviMed w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 36.

Spotkania są bezpłatne. Więcej informacji >>>

Zapraszamy! 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.