Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dołącz do grupy wsparcia dla par.

Dołącz do grupy wsparcia dla par.

Dołącz do bezpłatnych spotkań grupy wsparcia, na których pod okiem psychologa, spróbujecie się zmierzyć z problemami wynikającymi z długich starań o dziecko.

Zachęcamy do przyłączenia się do grupy wsparcia w InviMed Warszawa. Spotkania grupy będą odbywały się w Warszawie. Podczas ośmiu spotkań pary, które leczą niepłodność będą mogły wymienić się doświadczeniami i spróbują zmierzyć się z problemami wynikającymi z długich starań o dziecko.

Uczestnicy będą spotykać się raz w tygodniu, w czwartki, w godzinach 18.30-20.00 w klinice leczenia niepłodności InviMed w Warszawie, przy ul. Rakowieckiej 36.

Spotkania są bezpłatne. Więcej informacji >>>

Zapraszamy! 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.